MUL-T-LOCK® CLIQ Interactive®+ – сучасний замковий циліндр для сучасних людей

Система CLIQ® – новітнє електромеханічне рішення контролю доступу стандарту високої безпеки (High-Security), яке забезпечує надійне керування та розширені можливості контролю за всіма точками доступу. Вона дозволяє "спілкуватись" з Вашою системою замикання завдяки мікропроцесорній технології, яка інтегрована в циліндри, навісні замки й ключі. 

Мережа магазинів «ЛоксМайстер» дбає про своїх клієнтів, пропонуючи найкращі та найсучасніші рішення в галузі безпеки, до яких, безмовно, відноситься і технологія  CLIQ®.
 
CLIQ® є загальною розробкою глобального лідера в галузі замикання та контролю доступу – групи ASSA ABLOY. Дана технологія інтегрується у продукцію багатьох компаній, що входять до концерну. Зокрема, високобезпечних патентованих механічних платформ, таких як: Mul-T-Lock MT5+®, Mul-T-Lock Interactive®+ та ABLOY® Protec2. З системою CLIQ® наші клієнти отримують гнучкість та нові функціональні можливості, які додаються до наявної системи замикання.
 
 
Наші клієнти все частіше обирають продукти, які базуються на технології CLIQ®, адже вона поєднує наднадійну механічну частину та широкі можливості електронного адміністрування. 
 
От і черговий клієнт магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» (м. Київ) обрав собі для квартири замковий циліндр  MUL-T-LOCK® Interactive®+ з технологією CLIQ з огляду на наступні переваги:
Бездротовий контрольований доступ там, де потрібно;
Простота розгортання системи, бо він не потребує спеціальної підготовки для встановлення;
Простота монтажу, адже бездротова система CLIQ® без проблем може бути встановлена будь-де;
Економічна ефективність – безпечне перепрофілювання циліндрів та замків. На додаток, система CLIQ® може бути інтегрованою з механічними системами;
Інтуїтивне, просте у вивченні програмне забезпечення – система CLIQ® проста у програмуванні та повсякденному адмініструванні;
► Віддалене адміністрування – зміна прав доступу, розблокування та блокування ключів, визначення часових розкладів доступу з ПК.

Сподобалось клієнту і те, що за допомогою циліндрів та ключів CLIQ® можна будувати та модифікувати систему Майстер-ключ, поєднуючи механічні замки та циліндри із електронним елементом у системі CLIQ®. Сама технологія CLIQ® є бездротовою, тому її легко інтегрувати у існуючу майстер-систему. Ключ CLIQ® з актуальними правами доступу зможе відкривати циліндри CLIQ®, а також звичайні механічні циліндри.

 
 
Кожен ключ та циліндр у системі CLIQ® мають унікальну ідентифікацію. У голові ключа знаходиться електронний мікрочіп, що надсилає сигнал до додаткового блокуючого механізму у циліндрі CLIQ®. Даний код – криптостійкий і скопіювати код з ключа неможливо. Даний код базується на технології 3DES – симетричний блочний шифр, який базується на технології DES, що суттєво підвищує безпеку.
 
 
Фахівці мережі «ЛоксМайстер» радять MUL-T-LOCK® Interactive®+ з технологією CLIQ як високонадійне електромеханічне рішення безпечного замикання як для приватних, так і корпоративних клієнтів.
 

 

MUL-T-LOCK® CLIQ Interactive®+ – це інноваційний замковий циліндр для сучасних людей, які  йдуть в ногу з часом! 
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *