Замкова продукція ABLOY®: екстремальна надійність у надважких умовах!

В осінньо-зимовий період питання надійної роботи продукції безпеки виходять на перший план, адже в складних природньо-кліматичних умовах української зими надважливим є насамперед питання безвідмовності роботи замків, циліндрів та фурнітури, особливо якщо вони знаходяться не в приміщенні, а на відкритому повітрі. 

Замкова продукція фінської компанії  ABLOY®, широко представлена в мережі магазинів «ЛоксМайстер», в цьому сенсі практично не має аналогів, адже вже понад 100 років – це синонім високої надійності та найкращих експлуатаційних характеристик у будь-яких умовах. 
 
 
Головний девіз ABLOY® –  «Екстремальна надійність». І це твердження цілком виправдане, бо продукція ABLOY® проходить довгий і складний процес виробництва та випробувань. «Екстримальна надійність» – це комплексне поняття, яке включає в себе  розвиток технологій виробництва продуктів безпеки, проходження нею тестів, у тому числі міжнародних. Різні групи продукції проходять зовнішні тести на предмет належної якості за рядом критеріїв. Вся продукція проходить ряд випробувань у критичних лабораторних умовах, сертифікується за світовими стандартами. Компанія завжди гарантує якість продукції, яку пропонує своєму споживачеві.  При розробці та виробництві виробів, ABLOY OY дбає не тільки про високий ступінь безпеки, але й про зручність й функціональність в експлуатації та їх естетичну привабливість.
 
Основні покупці продукції ABLOY®: Фінляндія, Швеція, Норвегія, інші країни Півночі, а також США, Великобританія, Німеччина, тому не дивно, що питанням надійної роботи у важких кліматичних умовах приділяється значна увага.
 
 
Завдяки своїй унікальній конструкції та дисковому механізму, замкова продукція ABLOY® не боїться пилу, бруду, корозії, спеки або холоду та якнайкраще підходить для об’єднання у системи «Майстер-ключ». 
 
ABLOY® має величезний список всесвітньовідомих реалізованих проектів, до числа яких належать будівлі компаній та організацій, спортивних комплексів, аеропорти, лікарні, музеї, бібліотеки у різних країнах світу. Наприклад, фірмові салони компанії SWATCH та SWAROVSKI, Британський музей.  Орієнтований на клієнта підхід при наданні пропозиції для об’єкта, помножений на багаторічний досвід та авторитет на світовому ринку безпеки дає змогу задовольняти вимоги до системи замикання будь-якого клієнта.
 
 
Поєднання більш ніж столітнього досвіду та новітніх технологій, які постійно впроваджуються фахівцями компанії, дозволяють продукції ABLOY® утримувати лідируючі позиції на світовому ринку безпеки. 
 

Який би виріб ABLOY® ви не обрали: замковий циліндр, навісний замок, дотягувач або фурнітуру, уся продукція має надзвичайну стійкість до корозії та впливу навколишнього середовища, отже надійно забезпечить захист Вашого майна у будь-яких умовах!
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *