MUL-T-LOCK® CLIQ на платформі МТ5+ доступний для замовлення!

MUL-T-LOCK® CLIQ на платформі МТ5+ – електромеханічний циліндр з ультимативним рівнем безпеки – вже доступний для замовлення!
Система CLIQ® являє собою електромеханічне рішення контролю доступу стандарту високої безпеки (High-Security), яке надає Вам безпечне керування та розширені можливості контролю за всіма точками доступу. Вона дозволяє “спілкуватись” з Вашою системою замикання завдяки мікропроцесорній технології, яка інтегрована в циліндри, навісні замки й ключі.


Система MUL-T-LOCK CLIQ® поєднує надвисоку механічну стійкість до несанкціонованого відмикання та ефективну і гнучку в керуванні електронну систему доступу.

Переваги технології CLIQ®:
– Технологія CLIQ® є бездротовою, її фізичне встановлення не відрізняється від монтажу звичайної механічної системи Майстер-ключ;
– Дозволяє гнучко та оперативно керувати правами доступу користувачів до дверей, змінюючи їх відповідно до поточних потреб;
– Дозволяє додавати або видаляти користувачів, тимчасово блокувати або надавати їм доступ;
– Надає доступ за розкладом по часу та дням тижня;
– Дозволяє отримувати дані про всі події доступу як з ключів користувачів, так й з замків і циліндрів;
– Технологію CLIQ® можна адмініструвати локально з використанням відповідного програмного забезпечення та пристрою програмування, або дистанційно – через додаток – CLIQ® Remote – зручне web-базоване рішення.

CLIQ на платформі MUL-T-LOCK MT5®+ вже можна придбати в ЛоксМайстер Київ-Центр!

Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *