Захисна фурнітура ROSTEX® надійно тримає оборону

Доволі часто фахівці мережі «ЛоксМайстер» бачать понівечену злодіями продукцію безпеки. Проте, саме завдяки їй головна мета злочинців залишається нездійсненою. Адже надійно тримаючи оборону, вона справно виконує свою головну функцію – ефективний захист приміщення від несанкціонованого проникнення. 

Ось і цього разу перед очима наших фахівців з магазину «ЛоксМайстер на Подолі» (м.Київ) постала сумна картина покрученої злодіями захисної фурнітури ROSTEX®, яку приніс до магазину постійний клієнт Михайло. 
 
Справа в тому, що декілька років тому за порадою спеціалістів магазину «ЛоксМайстер на Подолі» він придбав собі надійне та високоефективне комплексне рішення: корпус замку SANTOS® Sashlock 385, циліндровий механізм MUL-T-LOCK® Interactive та захисну фурнітуру ROSTEX® R1/R4 Decor.  
 
Майстер магазину «ЛоксМайстер на Подолі» грамотно та якісно встановив це комплексне рішення, використовуючи усі передбачені виробником точки кріплення.
 
 
А ось відмінні результати цієї роботи наочно демонструють фото. Як бачимо, при спробі проникнення в оселю було витрачено чимало часу, в результаті чого була повністю пошкоджена зовнішня декоративна накладка. Проте головна мета злочинців – проникнення   в оселю – завдяки якісній продукції безпеки та правильному монтажу не була досягнута.  
 
Як свідчать фото, внутрішня броненакладка захисної фурнітури ROSTEX® R1/R4 Decor залишилась повністю неушкодженою завдяки тому, що виробник використовує загартований комплект кріплення, а сама броненакладка має товщину загартованої сталі 4 мм. Цілісність конструкції забезпечує спосіб виробництва – лиття. Захисна фурнітура ROSTEX® R1/R4 Decor сертифікована за 4 класом безпеки.
 
Отже, збиток нашого клієнта – це лише кошти, які він витратив на нову броненакладку. І можемо сказати, що це майже ніщо порівняно з тим,  що могло статися, якби він декілька років тому вирішив
зекономити, встановивши звичайні щитки або накладки.
 
 
ROSTEX (ростекс) – чеський виробник будівельної фурнітури та комплектуючих для залізничних транспортних засобів. Компанія виготовляє захисну фурнітуру для вхідних дверей, фурнітуру для міжкімнатних дверей, вікон, меблів, а також інструменти. ROSTEX® також виконує індивідуальні замовлення з обробки листового металу.
 

 

Унікальна технологія монтажу у фурнітурі ROSTEX® за допомогою «стяжних гвинтів» дає змогу на 100% убезпечити секретну частину замка від стороннього втручання. Затребуваною є і міжкімнатна фурнітура – виготовлена з високоякісного металу, вона зберігає високі експлуатаційні характеристики протягом довгих років навіть при жорстких умовах експлуатації.
 
Чому ми рекомендуємо продукцію ROSTEX®:
 Унікальні конструктивні рішення захисту від зламу;
 Високоякісні матеріали та зносостійке покриття;
 Варіації дизайну на будь-який смак;
 Майже 90-річна історія успіху підприємства.
  
А мережа магазинів «ЛоксМайстер» рекомендує завжди застосовувати комплексний підхід до безпеки дверей, звертаючи увагу не лише на складність ключа, а й на те, як захищений корпус замка та циліндр. Адже дуже часто високоякісна захисна фурнітура рятує і замок, і циліндр. А підібрати надійну продукцію безпеки завжди готові наші фахівці, які не лише здійснюють продаж, а й надають повний спектр супутніх послуг: консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *