MUL-T-LOCK® ENTR™: розумні технології високої безпеки

Інтелектуальні замкові технології високої безпеки доступні вже зараз в «Локсмайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48!

Причому для того, щоб долучитися до них та позбутися нарешті ключів, достатньо просто звернутися до нас!

Електромеханічні циліндри з технологією ENTR™ – іннваційна розробка світового лідера в галузі безпечного замикання та контролю доступу – концерну ASSA ABLOY Group.  Технологія ENTR™, яка поєднує механічну та електронну частини ефективного захисту: механічний циліндр MUL-T-LOCK® Interactive+® стандарту High Security та передові електронні технології Smart Lock, що є зручними та функціональними немає рівних за зручністю використання, підносячи безпеку дверей на якісно новий, практично недосяжний раніше «розумний» рівень.

Технологія ENTR™ дозволяє ефективно дистанційно керувати замком по криптостійкому каналу зв’язку за допомогою багатьох різних пристроїв:
– смартфона або планшета з технологією Bluetooth через мобільний додаток ENTR™ APP, який дозволяє налаштовувати технологію відповідно до власних потреб;
– пульт дистанційного керування, яким можна відчиняти та зачиняти двері як ззовні, так і зсередини. Причому замок здатен підтримувати до 20 таких пультів;
– настінний сканер відбитків пальця Fingerprint ENTR™ – зчитувач, що комутується з замком за допомогою бездротового каналу передачі даних. Пристрій забезпечує відповідний контроль та функціональність, дозволяючи керувати авторизацією до 20 користувачів;
– настінна сенсорна кодова панель Touchpad ENTR™. Як і сканер відбитків пальця Fingerprint ENTR™, кодова панель комутується з замком за допомогою бездротового каналу передачі даних і дозволяє керувати авторизацією до 20 користувачів.

Простий у  монтажі (не потребує додаткових отворів та прокладання дротів), автономний  (не залежить від зовнішнього живлення) та високосекретний (циліндр MUL-T-LOCK® Interactive+® класу High Security),  MUL-T-LOCK® ENTR™ здатний значно підсилити надійність і збільшити рівень безпеки та зручність використання будь-яких дверей, не потребуючи при цьому внесення жодних змін до конструкції самих дверей. А процес керування, про який раніше Ви могли лише мріяти, доступний вже зараз. Для придбання та монтажу звертайтесь до фахівців «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, і ми допоможемо здійснити Вашу мрію про легке та надійне замикання дверей, так само як допомогли вже багатьом нашим клієнтам, які обрали високі технології безпеки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *