MUL-T-LOCK MODULAR – БУДЬ ЯКИЙ РОЗМІР ТА СИМЕТРІЯ !

У наш час все навколо постійно змінюється та вдосконалюється. Це також стосується й замкових виробів. Конструктори провідних замкових виробників постійно дбають та працюють над вдосконаленням свого продукту. Більш того вони дбають щоб вироби стали зручнішими як для продавця, так і для споживача.

До чого я все це веду… Компанія MUL-T-LOCK поряд зі стандартними циліндрами, підтримує виробництво циліндрів модульного формату – Modular. Дана технологія дозволяє оперативно і легко зібрати на місці потрібний циліндр під потреби клієнта – необхідної довжини і симетрії. Для виконання цих операцій необхідно мати комплект Modular.

Адже подібний формат збирання циліндрів має суттєві переваги над стандартними. Зокрема треба враховувати що виробник MUL-T-LOCK пропонує досить широку лінійку циліндрів, які включають багато параметрів – довжину і симетрії, колір обробки, комплектування тумблером.

Враховуючи все це підтримувати повний асортимент в магазинах, які пропонують продукцію MUL-T-LOCK, досить складно і невигідно. Багато хто обмежує свої складські залишки і відмовляється від циліндрів з розмірами, які не так часто продаються. І іноді доведеться відмовити клієнту, через відсутність товару.

Також хочу зазначити що для споживачів новий підхід до збирання циліндрів також має переваги та вигоду. Адже в майбутньому якщо буде бажання замінити двері на нові або захистити замки більш надійним протектором не змусить клієнта витрачати гроші на новий циліндр. Потрібно лише принести циліндр до сервісного центру «ЛоксМайстер на Подолі» та змінити на необхідні нові параметри. У цьому випадку ви витратите гроші лише на його нове подовження. Також тільки модульний формат збирання циліндрів може вирішити проблему якщо вам необхідно придбати циліндр з унікальними розмірами та симетрією, які відрізняються від стандартних параметрів. Такі випадки трапляються коли потрібно замінити циліндр у дверях іноземного виробництва.

Усе можливо вирішити, за допомогою системи MUL-T-LOCK Modular !

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *