Сейф для зброї від «ЛоксМайстер Київ-Центр» – гарантія збереження арсеналу та безпеки ваших близьких!

Зберігати зброю слід в належному місці, подалі від чужих очей і рук. Адже крім цінності і захисту, зброя являє собою і джерело небезпеки. І вона може нашкодити і вам, і вашим близьким. Тому, якщо ви – власник зброї, то вам необхідний надійний сейф для зброї.

Сейфи для зберігання зброї ви можете придбати маленького розміру, припустимо, якщо вам потрібно зберігати один пістолет, або досить важкий і місткий, для свого великого арсеналу. Популярними нині стали сейфи, які вбудовуються, і мають підвищену секретність.

Ось і черговому нашому клієнту, який звернувся в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 з бажанням придбати надійний та якісний сейф для зберігання кількох мисливських рушниць, наші фахівці з огляду на наявність значного мисливського арсеналу, порекомендували сейф GЕ.600.К.L найвідомішого українського виробника сейфів – компанії «Паритет-К», уся лінійка продукції якого доступна до замовлення та придбання в «ЛоксМайстер Київ-Центр».

Дана модель має ефективну ригельну систему замикання чотиристоронньої дії (5 хромованих активних обертових ригелів діаметром 25 мм., а також антизрізи з боку петель) та оснащена надійним ключовим сейфовим замком STUV (Німеччина), (сертифікат класу VDS 1). Сейф придатний для зберігання до 10 одиниць зброї та виготовлений з високоякісної сталі, а товщина металу дверцят та корпусу складає 3 мм. Зламостійкість класу S1 по EN 14450 забезпечує дієвий захист зброї від несанкціонованого доступу сторонніх осіб, а анкерне кріплення до підлоги або стіни знижує ризик його виносу з приміщення.

Отже, після погодження з клієнтом, дана модель сейфа була оперативно замовлена. Причому він отримав не лише надійний і сучасний збройний сейф з гарантією від виробника, а і якісний сервіс, швидку доставку і установку. Останній пункт особливо важливий, адже для даної моделі необхідно було забезпечити надійний монтаж корпусу виробу за допомогою спеціальних анкерних кріплень до стіни і підлоги, що і було зроблено висококласними фахівцям-монтажникам магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр».

«ЛоксМайстер Київ-Центр» нагадує: зброю варто зберігати правильно! Недотримання нормативних актів, що регламентують умови зберігання зброї, а також невиконання забезпечення умов безпечного її зберігання загрожує негативними наслідками як для власника, так і його близьких. Високоякісний сейф для зброї – єдине правильне рішення у цій ситуації. «ЛоксМайстер Київ-Центр» пропонує широкий асортимент сейфів для зброї та завжди готовий допомогти обрати оптимальну модель, виходячи з ваших можливостей та потреб. Звертайтесь – ми працюємо для вашої безпеки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *