ПРОДОВЖУЄМО ОБСЛУГОВУВАТИ КОРПОРАТИВНИХ КЛІЄНТІВ!

Величезною нашою перевагою при роботі з великими корпоративними клієнтами є СЕРВІС, який ми надаємо на вже інстальоване обладнання.

Під сервісом ми маємо на увазі не тільки обслуговування некоректно працюючого обладнання, а й зміни доступів, перекодування, переналагодження обладнання під нові потреби клієнта тощо.

В чергове до нас звернувся наш великий клієнт оператор мобільного зв’язку. По всій Україні у них встановлена велика кількість серверів, доступ до яких захищений замкам САМ типу від Mul-T-Lock.

Кожен такий замок має своє місце призначення, тобто свій сервер. Доступи до серверу має обмежена кількість співробітників, які іноді звільняються або йдуть далі службовими сходинками.

Щоб унеможливити доступ до серверів звільнених працівників ми робимо перекодування замків під нові кодові комбінації, тобто міняємо доступи.

Ми розробимо та реалізуємо в життя різноманітні рішення  для захисту Ваших об’єктів !!!

 

Наші контакти:

Київ, вул. Академіка Філатова, 2/1

тел: 044 365 13 30

E-mail: info77@locksmaster.ua

#ЛоксмайстерНаПечерську

#бронь #фурнітурадвері #броненакладка #disec #печерськ #замок #ключі #зробитиключі #скд #локсмайстер #домофон #безпека #сейф #сейфы #киев #дизайн #design #дизайнкиев #скд #мастерсистема #антипаника #доводчик

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *