МИ НА ВИРОБНИЦТВІ СЕЙФІВ

Для нашого магазину ЛоксМайстер на Печерську дуже важливим є показник якості продукції, яку ми пропонуємо своїм клієнтам. Адже це й не дивно, бо ми завжди в контакті з нашими клієнтами і відповідальні перед ними. Тому що попало ми не пропонуємо.

Саме тому ми знаходимось в постійному контакті з нашими постачальниками продукції. Всіляко приймаємо участь в форумах, семінарах тощо.

От і нещодавно, менеджери нашого магазину побували на виробництві сейфів компанії Паритет-К. Треба сказати, що Виробничо-комерційне підприємство Паритет-К постійно вдосконалює свою продукцію і для своїх партнерів проводить екскурсії на своє виробництво, що знаходиться в м. Ніжин з метою ознайомлення з технологією виробництва, з новими взірцями тощо.

Наші менеджери ознайомились з технологією виробництва продукції безпечного зберігання (пройшли абсолютно всі етапи виробництва). Дізналися про новинки. І на сам кінець подивились як проходять випробування сейфів на зламостійкість. Тобто було продемонстровано, як проходить сертифікація сейфів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Як висновок, ми ще раз впевнились, що сейфи виробництва Паритет-К відповідають всім нашим вимогам до якості продукції!

Ознайомитись з сейфами виробництва Паритет-К та замовити їх Ви можете в магазині ЛоксМайстер на Печерську. Знаходимось ми в м. Києві, по вул.. Академіка Філатова, 2/1. Ми не просто продаємо, ми здійснюємо доставку та монтаж.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *