Перекодування циліндрів та замків в «ЛоксМайстер Київ-Центр»: швидко, якісно, професійно!

З настанням літа в нас значно зросла кількість замовлень щодо перекодування циліндрів та замків. А пояснюється це дуже просто: з настанням літніх канікул діти почали активно відпочивати, та, на жаль, губити ключі. Тому для того, щоб терміново не міняти циліндр, особливо якщо сімейним бюджетом ця операція з огляду на інші літні витрати, не передбачена, фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 пропонують перекодування циліндрів та замків.

«ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 вже не один рік поряд з продажем високоякісної продукції безпеки провідних світових виробників надає послуги з перекодування замків та циліндрів, тому наші фахівці мають багаторічний досвід з надання даної послуги, а також усе необхідне обладнання та комплектуючі для здійснення перекодування.

На відміну від заміни, при перекодуванні змінюється комбінація пінів циліндра в наявному корпусі, що дозволяє суттєво зекономити кошти. При цьому здійснюється перехід на новий комплект ключів, що забезпечує належний рівень безпеки та захищеності. А старі ключі Ваш перекодований циліндр вже не відчинять. Це дозволяє також заощадити час, адже замки та циліндри можна перекодувати необмежену кількість разів, не змінюючи дорогі та надійні замки (циліндри). Після перекодування разом з новим комплектом ключів клієнт отримує також персональну кодову картку.

Перекодування циліндрів МUL-T-LOCK® ABLOY® «ЛоксМайстер Київ-Центр» рекомендує здійснювати як фізичним особам, так і підприємствам у наступних випадках:
– при втраті ключа;
– при зміні господаря помешкання;
– після ремонту квартири або іншого приміщення, якщо ключі передавались
стороннім особам;
– у разі недобросовісної поведінки відповідальних за ключі осіб тощо.

Це саме стосується і замків CISA, Mottura, які за потреби, також можуть бути перекодовані.

Ось і черговий наш клієнт звернувся в «ЛоксМайстер Київ-Центр» з проханням перекодувати циліндр ABLOY® Protec2 після того, як дитина втратила ключі від квартири, бо перекодувати його значно дешевше, аніж міняти на новий. Фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» виконали перекодування якісно та професійно, а клієнт залишився повністю задоволений не лише оперативністю наших спеціалістів, а й прийнятною, з огляду на вартість нового циліндру, ціною за прекодування.

«ЛоксМайстер Київ-Центр» має багаторічний досвід з перекодування замків та циліндрів, та є провідним локсмайcтер-центром на правому березі Києва. Наші фахівці оперативно та професійно здійснюють перекодування і пропонують широкий асортимент продукції безпеки та повний комплекс послуг, включаючи монтаж та сервіс за прийнятними цінами, що гарантує безвідмовну роботу обладнання, збереження усіх гарантій виробника, та сервіс найвищого рівня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *