НАДАМО ДОПОМОГУ ВАШИМ ЗАМКАМ

Сервісний центр «ЛоксМайстер на Подолі» надає широкий спектр послуг по ремонту та профілактиці замочних виробів. Адже будь-яке обладнання у процесі його активного використання, час від часу потребує сервісне обслуговування. Агресивне природне середовище у вигляді морозів чи дощу, будівельний пил або ж забруднення через інші фактори ведуть до некоректної роботи тих чи інших приладів. Тож треба реагувати на це і надавати вчасну сервісне допомогу. Інакше обладнання може бути зовсім зіпсованим і відновити його вже буде неможливим.

Наші фахівці мають досвід більше 20 років у галузі надання сервісних послуг по замкам та вхідним дверям. Тому добре знаються на цій продукції і мають змогу знайти брак у роботі приладів, усунути його та відновити властивості їх подальшого використання.

Крім того «ЛоксМайстер на Подолі» є офіційним сервісним центром продукції Mul-t-lock (Ізраїль) та Аbloy (Фінляндія).Ремонт та профілактика  циліндрів усіх профілів, які використовуються в Україні, можливість перекодування їх під нові ключі; ремонт та профілактика висячих замків; виготовлення ключів; розробка та збирання систем «Майстер-ключ» та «Один ключ».

 

У майстерні можна виготувати майже будь-який дублікат ключів. Крім вже згаданих Mul-t-lock та Abloy, робимо ключі Kaba, Gege, Vega, Construct, Mottura, Cisa, Iseo, Kale, Stuv та багато інших.

Ми завжди можемо допомогти Вам розібратися з будь-яким питанням та проблемою, що виникли з вашими замками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *