ВОГНЕСТІЙКІ СЕЙФИ ГРИФОН – надійний супротив вогню!

Зараз у надзвичайно непрості часи для нашої країни, коли наші громадяни відчувають постійну небезпеку ракетного обстрілу або атаки ворожих шахедів, як ніколи потрібно вирішувати питання про надійний спосіб збереження важливої документації та заощаджень, які за мить можуть бути знищені пожежею.

Вітчизняна компанія-виробник сучасного сейфового обладнання ПАРИТЕТ-К пропонує широку модельну ланку сейфів ГРИФОН, які при потребі будуть захищати ваші коштовності не тільки від грабіжників, а й від вогню. Адже ми вже не разово маємо нагоду пересвідчитися, що саме вогонь не менш грізний ворог, від якого слід боронитися!

При обранні той чи іншої моделі сейфу слід мати розуміння про його властивості та характеристики.

Сейф вогнестійкий– спеціальна металева шафа, призначена зберегти поміщені в середину цінності від пожежі. Конструктивний виріб має вигляд короба в коробі (тип сендвіч). Металеві конструкції між собою заповнюються теплоізоляційним матеріалом, за рахунок якого:

  • знижується теплопровідність корпусу;
  • створюється ізоляція внутрішнього відсіку сейфа;
  • попереджається проникнення мов полум’я у середину.

У конструкції використовуються спеціальні замки, виконані за особливою технологією із жароміцної сталі. Це дозволяє дверцятам щільно прилягати, не пропускаючи вогонь крізь щілини, а замку – не розплавитися при високих температурах.

Кожен сейф, що не згорає, оснащується термострічкою по периметру, яка служить додатковим елементом захисту – її розширення при підвищенні температури дозволяє на 100% загерметизувати з’єднання, не допускати всередину кисень. При такій будові сейф пожежостійкий убереже вміст від псування при гасінні пожежі.

Металеві елементи, стінки, дверцята проходять антикорозійну обробку. Додаткове порошкове покриття не тільки стійке до горіння, але й робить сейфи, що не згорають, для будинку невразливими перед корозією. Антикорозійні, злостійкі та вогнетривкі властивості зберігаються навіть при їх розміщенні в погано провітрюваному, вологому приміщенні.

Тобто виробник максимально підійшов до можливості розробки та побудови надійного інструменту, який буде чинити гідний супротив наслідкам пожежі. Адже треба розуміти, що саме вогонь може знищити майже все, що стоятиме на його шляху.

Тому для зберігання всіх важливих паперів та цінних речей, у кожному офісі, адміністративній будівлі та навіть будівлі найкраще використовувати саме вогнестійкий сейф.

Завітайте до магазину «ЛоксМайстер на Подолі», де ви можете оглянути сейфи різних форматів провідного вітчизняного виробника “Паритет-К”, а фахівці допоможуть підібрати необхідну модель сейфу виходячи з ваших потреб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *