НАДІЙНІ ГРАТИ ЗАХИСТЯТЬ ВАШУ ДОМІВКУ

Для чесних трудівників нині – відпускний сезон, а для квартирних злодіїв – найгарячіша жнива. Постраждати можна, відправившись “на моря” і залишивши житло без нагляду і або надійного захисту.

Тим, хто живе на першому, другому і останньому поверхах не варто ігнорувати захист за допомогою решіток на вікнах або лоджіях. Міліціонери свідчать, що злодюги домкратами і “фомки” навіть пластикові вікна з системою фіксації проти зовнішнього розтину відкривають.

Але решітка решітці – різниця.

Як розповіли майстри, не приносять користі конструкції з анкерним кріпленням – пригвинчені болтами під вбиті в стіну штирі: злодії їх просто відкручують. Але і приварені до штирів не всі хороші .

«ЛоксМайстер на Подолі» пропонує надійні розсувні захисні решітки на вікна, балкони, двері, проходи і прорізи, ліфти і спеціальний транспорт виготовлені компанією «Шик метал».

Основна перевага розсувних сталевих решіток для вікон полягає у високому рівні захисту від злочинних проникнень. Також вони виконують функцію забезпечення пожежної безпеки. Всі решітки відповідають вимогам державної служби охорони. Всі решітки запатентовані.

Купити внутрішні розсувні решітки на вікна у магазині “ЛоксМайстер на Подолі” від виробника «Шик Метал» – це ідеальне рішення для захисту житлових і комерційних об’єктів від стороннього проникнення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *