НАДІЙНИЙ СЕЙФ ЗАХИСТИТЬ ВАШІ ЗБЕРЕЖЕННЯ

Ось і дочекалися спекотного літа – час, коли багато хто з нас їде відпочивати на морські курорти або подорожувати всією родиною. Але перед тим як відправитися у мандрівку, треба поторбуватися щоб під час вашої відсутності до квартири або заміського будинку не вдерлися грабіжники і винесли все найцінніше…

Ми вже не один раз надавали поради про засоби безпеки, які допоможуть уберегти ваше нажите майно від злочинців.

Перш за все надійно будуть боронити вашу оселю надійні двері з складними замками. Але не зайвим буде придбання сейфа. Наявність якісного сейфа в будинку, істотно зменшує ризик зникнення цінних речей. Але купити дорогий антивзломний сейф – це навіть не половина справи. Є певні поради для тих хто хоче встановити сейф:

–    Постарайтеся, нікому зі знайомих не говорити де у вас є сейф, про його наявність в принципі, а також не встановлюйте його на видному місці .

–    Встановлюйте в капітальній стіні (цегляної або бетонної). Простір навколо по периметру потрібно добре укріпити (зробити багато отворів навколо і забити в них арматуру). Порожні місця слід закрити цементним розчином і теж закласти в цей розчин арматуру.

–    Обов’язково треба кріпити на дюбеля одну або краще дві стінки сейфу до стіни квартири або підлоги.

Завітайте до магазину «ЛоксМайстер на Подолі», де ви можете оглянути сейфи різних форматів провідного вітчизняного виробника “Паритет-К”, а фахівці допоможуть підібрати необхідну модель сейфу виходячи з ваших потреб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *