Новинка!!! Висячий замок від фірми ABLOY

Доброго дня!

Всім вже відомо що компанія ABLOY, є дуже хорошим брендом своєї продукції в різних галузях захисту від приватного сектору до офісних приміщень. Дана компанія випускає: циліндри (вставки, серцевини, личинки), дверну фурнітуру, дверні дотягувачі та багато іншого на високому рівні. Але від бренду Abloy також випускаються, висячі замки, які допоможуть вам захистити: гараж, хвіртку, вантажний контейнер, складських приміщень та інше. Всі висячі замки продукції Abloy є гарантом надійної роботи та безпеки.

Також в нашому асортименті є висячі замки даної компанії із довгими дужками 50 мм. Також до нашого ряду висячих замків компанії Abloy, добавилась нова модель висячого замка  PLM330 з кришкою. Чим саме вона надійна?

Дана модель надійна тим, що матеріал дужки виготовлений із загартованої сталі із додаванням бору. Це допоможе захистити від перепилювання дужки. Матеріал корпусу – латунь, яка допоможе захистити від фізичної розправи із замком.

Також до даної моделі висячого замку компанія додала захисту кришку на циліндр, яка додатково захищає від попадання пилу, бруду чи вологи. Циліндр складається з 11 дисків, які 100% захищають від злому відмичками.

Тому, якщо ви не знаєте який висячий замок вам обрати, я рекомендую PLM330, який захистить вас від грабіжників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *