НАДІЙНИЙ ЗАМОК ДЛЯ ВАШОГО СЕЙФУ

Дуже часто наші клієнти обираючи той чи інший сейф намагаються вирішити питання – який же замок буде ліпше його боронити від грабіжників!

Тому спробуємо розібратися які замки можуть використовуватись у сейфах, які їхні переваги. Адже саме замок – це та частина сейфа, на яку зловмисники направляють максимум зусиль при спробі відкрити сейф.І лише замок високого рівня взломостійкості забезпечить власнику сейфа належний рівень захисту збережених в ньому матеріальних цінностей.

Тож замки які використовуються у сейфах розрізняються на кодові (механічні та електронні), класичні замкові і комбіновані ключові механізми.

1.  Ключовий замок. Такі замки зазвичай використовуються у виробництві офісних сейфів і передбачає просту схему відкривання ключем. Власникові сейфа з ключовим замком досить завжди мати при собі ключ, запам’ятовувати пароль або комбінацію цифр для відкриття сейфу не потрібно.

Але потрібно передбачити можливість втрати ключа і виготовити на такий випадок кілька дублікатів. Крім того, на крадіжку ключа від сейфу потрібно відреагувати оперативно, змінивши замковий механізм якомога швидше, щоб уникнути спроби відкриття сейфу зловмисниками.

2.  Кодовий механічний замок. Відкриття кодового механічного замка гарантується набором певної, встановленої власником комбінації кодових символів. Пам’ятати порядок набору символів і тримати його в секреті – це дві головні речі, до яких повинен бути готовий власник сейфа з таким видом замку. Також слід сказати що сейфи з таким замком можливо як ключові використовувати у неопалюваних приміщеннях, оскільки вони не вимогливі до умов експлуатації.

Але не кожному до вподоби прискіпливо крутити лімба (кодовий пристрій замка) щоб мати змогу його відкрити. До того ж дуже багато сейфів де не можливо згодом змінити кодову комбінацію на іншу.

3.  Кодовий електронний замок. Як і в механічних моделях замок потрібно відкривати кодом. Тільки замість лімбу використовується клавіатура, з якої і здійснюється набір кодових символів. Комбінацію можна змінювати необмежену кількість разів, додаючи нові символи. Крім того, можливе блокування коду при введенні невірної комбінації символів або затримку відкриття замку.

Але використання електронного кодового замка передбачає своєчасну заміну елементів живлення, тобто потрібно постійно стежити за станом їх заряду потрібно постійно. До того ж, сейфи з електронними замковими механізмами вимогливі до умов експлуатації, їх можна використовувати лише в опалювальних приміщеннях, де також високий рівень вологості.

Отож вибір замка для сейфа – питання надзвичайно важливе, особливо для тих, хто звик до високого рівня захисту своїх матеріальних цінностей.

Визначитися з вибором потрібного вам сейфу та замковою системою вам допоможуть фахівці магазину «ЛоксМайстер на Подолі».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *