Надійність ROSSLARE® поза конкуренцією

Продовжуємо знайомити Вас з досягненнями нашої мережі. Нещодавно фахівці магазину «ЛоксМайстер Академмістечко» виконали технічне завдання, поставлене Замовником нового столичного бізнес-центру – «Сенатор». БЦ «Сенатор» – це сучасна 19-поверхова будівля, збудована із застосуванням інноваційних технологій у Печерському районі м. Києва.
 
Система контролю доступу у БЦ «Сенатор» було обладнано зчитувачами компанії ROSSLARE® (Рослер): застосували моделі AY-KR12B та AY-СR12W. Модель ROSSLARE® AY-KR12B – зчитувач безконтактних карток для зовнішнього застосування. Модель ROSSLARE® AY-СR12W – зчитувач безконтактних карток для внутрішнього застосування. Дані зчитувачі використовуються з внутрішнім мережевим контролером ROSSLARE® AC-115 та внутрішніми автономними контролерами AC-015 та AC-020.
 
Продукція компанії ROSSLARE® (Рослер), яку запропонували фахівці з роботи на об’єктах мережі магазинів з монтажем «ЛоксМайстер», визнані у сфері пристроїв СКД та аксесуарів до них. Виробництво ROSSLARE® (Рослер) включає в себе весь необхідний спектр устаткування для організації безпечного входу та виходу. Це автономні та мережеві контролери, зчитувачі, кнопки аварійного виходу тощо.
 
Фахівці «ЛоксМайстер Академмістечко» і надалі докладатимуть максимум зусиль для оперативного надання всіх необхідних послуг з вибору, монтажу та експлуатації продукції, встановленої для БЦ «Сенатор».
 
 
 
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *