Найкращий новорічний подарунок – сейф для зброї від «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

Якщо Ви шукаєте цікавий нестандартний новорічний подарунок, пропонуємо вам цікаве рішення, нещодавно підказане нашою новою клієнткою. Адже вона звернулась до нас в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 за доволі незвичним новорічним подарунком – сейфом для мисливської зброї для свого чоловіка, який вже багато років захоплюється мисливством. Тож маючи вдома значний арсенал мисливської зброї, він давно мріяв замінити свій старий, ще радянських часів сейф для зброї більш новою і сучасною моделлю.

Завдяки тому, що в нашому магазині «ЛоксМайстер Київ-Центр» представлений широкий асортимент сучасних високоякісних сейфів, наші фахівці швидко та вправно впоралися з поставленим завданням.
Виходячи з вимог нашої клієнтки, ми запропонували сейфи для зброї провідного вітчизняного виробника – компанії ПАРИТЕТ-К, відомої високою якістю та оптимальною ціною продукції, що чудово зарекомендувала себе на українському ринку засобів безпеки. Сейфи ПАРИТЕТ-К мають сучасний дизайн, який добре вписується як у стилістику класичного кабінету, так і модернового хай теку, є надійними та міцними.

Тож після ознайомлення з наявним асортиментом сейфів для зброї наша клієнтка зупинила свій вибір на моделі GLST.130.K. Даний сейф призначений для зберігання до 3 одиниць зброї довжиною до 1260 мм, та оснащений вертикальним трейзером збільшеної місткості з полицею для зберігання патронів і документів, а також кишенями для розміщення засобів по догляду за зброєю або магазинів. GLST.130.K також оснащено тримачами і фіксатором під два шомполи і монтажною рейкою. Крім того, дана модель сейфу укомплектована пересувним магнітним ложементом, а всі полиці знімаються. Анкерні вузли дозволяють надійно закріпити сейф до стіни та/або підлоги.

GLST.130.К має наступні переваги:
– Товщина металу стінки 1.2мм;
– відповідає вимогам МВС щодо умов зберігання зброї
– Наявність касової полиці.

Тож за допомогою наших фахівців сейф GLST.130.К було оперативно замовлено. А після успішної доставки, силами спеціалістів «ЛоксМайстер Київ-Центр» – якісно встановлено. Тож щодо надійного збереження зброї тепер можна не хвилюватися. А наша клієнтка висловила подяку за оперативність та якісний монтаж, а також дбайливе та компетентне відношення.

Фахівці магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» завжди готові допомогти обрати потрібну продукцію безпеки з урахуванням усіх потреб клієнтів. Окрім безпосереднього продажу, ми також готові надати повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей тощо, аби все працювало, як треба!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *