ВСТАНОВЛЕНО ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНУ ЗАЩІПКУ ПІД МАГНІТНУ ЗАСУВКУ!

Фахівці магазину ЛоксМайстер на Печерську отримали непросте завдання – встановити виконавчий елемент у двері зі склопакетом.

Завдання нібито й стандартне, але  у двері вже був врізаний замок  з магнітною засувкою і поміняти його не було жодної можливості. Проте ми знайшли дуже цікаве, надійне та естетичне рішення!!!

Це  нове іноваційне рішення від виробника EFF EFF –  Защіпка електромеханічна EFF EFF 9338—34G35E91 ProFix 2 FaFix (WITH_SP 12V_DC) НВ універсальна зі зворотною магнітною засувкою в комплекті.

Перевага такої защіпки в безшумній роботі, так як магнітний язичок не має бокових ударів при закриванні, а при відкриванні плавно виходить по направляючим защіпки. У порівнянні зі стандартними додатковими замикаючими елементами, магнітний ригель залишається всередині корпусу до тих пір, поки двері не закриються. Це забезпечує абсолютно рівні поверхні без виступаючих механічних елементів. Створює красивий дизайн двері.

Тепер об’єкт закривається надійним та ефективним рішенням в даному випадку, та очікує підключення нами до системи контролю доступом.

Спеціалісти магазину Локсмайстер на Печерську завжди раді допомогти вирішити Ваше питання з професійним та індивідуальним підходом.

Звяжіться з нами!)Деталі за телефонами:

☎️ 044 365 1330

📲 067 447 2120

Київ, вул.АкадемікаФілатова, 2/1

 

#ЛоксмайстерНаПечерську#дотягувач #доводчик #abloy #ryobi#бронь #броненакладка #disec #griffon #печерськ #замок #ключі #скд #локсмайстер #домофон #безпека #сейф #сейфы #оружейныесейфы #киев #дизайн #design #дизайнкиев #заменазамка #замкикиев #ключикиев #сейфыкиев #rostex #multlock #безпека #AJAX

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *