Найкращий висячий замок для буденних потреб від TOKOZ®

Шукаєте надійний висячий замок з якісними сталевими складовими та за прийнятною ціною, яка зможе задовольнити будь-який гаманець? Тоді Вам потрібно завітати до магазинів мережі «ЛоксМайстер»! Висячі замки TOKOZ® (Токоз)
 
Асортимент нашої замкової продукції поповнився низкою висячих замків від чеської компанії TOKOZ® (Токоз), яка вже понад 90 років представляє на ринку Чехії свою продукцію безпечного замикання майна. Девіз компанії: «Убезпеч свій світ», що найкраще озвучує головну ідею продукції TOKOZ®: кожний покупець зможе обрати той продукт, який задовольнить саме його потреби у безпеці.
 
Потрібно зачинити хвіртку, гараж, ворота, дитячу шафку або убезпечити замок на валізі?
Висячі замки TOKOZ® з дужками з загартованої сталі та сталевим корпусом допоможуть вирішити ці питання. Завдяки особливим властивостям стійкості до впливу корозії, призначені як для внутрішнього, так і зовнішнього використання. Висячі замки TOKOZ® – якісний європейський продукт, що сертифікований згідно стандартів EN 1627, EN 12320, EN 1303 та пройшов відповідні випробування у лабораторіях.
 
Для зручності щоденного використання, кілька висячих замків TOKOZ® можна об’єднати у системи Один ключ та Майстер-ключ. Звертайтесь до наших фахівців, вони з радістю проконсультують Вас та порадять саме той замок, який зможе вирішити поставлені Вами задачі з безпечного замикання майна.
 
Висячі замки TOKOZ® (Токоз)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *