НАРІЗАЄМО КЛЮЧІ KESO 8000_Ω2!!!

В минулій статті ми писали про те що на ринку України поступово з’являються нові цікаві ключові платформи, виготовлення дублікатів яких потребує нових спеціальних навичок майстра. І наш майстер відвідує спеціальні семінари по виготовленню дублікатів ключів.

Однією з нових ключових платформ на нашому ринку є циліндри KESO 8000Ω² виробництва Швейцарія. Це нове покоління механічних циліндрів, що забезпечують найвищий, на сьогоднішній день, захист, який може надати механічний циліндр.

Зробити дублікат ключа до цього циліндру дуже не просте завдання. Але маючи в своєму розпорядженні високоточне обладнання, оригінальні бланки ключів та майстра, який постійно оновлює свої знання для нас це завдання є зовсім не складним!

 

 

 

Якщо Ви вже стали власником сучасного циліндра KESO 8000Ω² і Вам потрібно зробити додаткову копію ключа, тоді ласкаво просимо до нас!

Якщо ж Ви тільки бажаєте придбати цей циліндр, тоді також ласкаво просимо до нас!

Проконсультуємо, встановимо та зробимо Вам додаткові ключі (якщо потрібні)!!!

 

 

Деталі за телефонами:

☎️ 044 365 1330

☎️ 067 403 9675

Київ, вул.Академіка Філатова, 2/1

____________________

#ЛоксмайстерНаПечерську

#бронь #фурнітурадвері #броненакладка #disec #печерськ #замок #ключі #зробитиключі #скд #локсмайстер #домофон #безпека #сейф #сейфы #киев #дизайн #design #дизайнкиев #скд #мастерсистема #антипаника #доводчик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *