ОДИН КЛЮЧ ДЛЯ ВСІХ ДВЕРЕЙ

Якщо у вашому розпорядженні велика будівля, де досить велика кількість приміщень які потрібно зачинити, у вас виникає громіздка в’язка ключів, яку потрібно постійно носити з собою. Чи є якісь варіанти позбавитися цього не досить приємного тягору? Звісно є!

Технічні можливості замкової продукції виробників Mul–T–Lock або Abloy дозволяють це зробити, об’єднавши усі замки в єдину Майстер-систему, при цьому у кожного користувача буде тільки один єдиний ключ.

Майстер-системи – це сучасний засіб контролю та безпеки майна за допомогою одного ключа. Вони будуються на базі механічних або електромеханічних замкових циліндрах однакової ключової платформи.

Майстер-системою можна обладнати різноманітні об’єкти: від малих приватних будівель до великих підприємств. Її перевага полягає у тому, що кожен користувач матиме тільки один ключ, який буде відмикати тільки ті двері, які йому дозволено. Також є можливість  спроектувати систему таким чином, що один ключ буде відкривати замки на різних об’єктах.

Сервісний центр «ЛоксМайстер на Подолі» має багаторічний досвід розробити та зібрати «Майстер систему», згідно технічного завдання від замовника. Готова система реєструється, а додаткові ключі виготовляються тільки за наявності певних повноважень.  Після виготовлення системи наші фахівці забезпечать її сервісне обслуговування.

Звертайтеся до нас, і наші фахівці нададуть повний спектр послуг по розробці та збиранню Майстер-системи для вашої будівлі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *