Наша мета не тільки реалізація продукції, а й надання якісного сервісу.

Сьогодення показує, що великі торгівельні центри витісняють маленькі магазини. Як конкурувати з великими будівельними супермаркетами?
Будь-якому продавцю, включаючи локсмайстра, дуже важко напряму конкурувати з гігантами.
Отже, постає питання: Як залишити за собою частку ринку, який вони починають контролювати?
Відповідь тут одна – Ми просто маємо використовувати ті переваги, які професійні Локсмайстер-центри надають клієнту. Бо саме в них і полягає наша докорінна відмінність мережі магазинів з монтажем «ЛоксМайстер» від мереж формату DIY.

Розглянемо будівельний супермаркет. Тут покупець складає товари до возика і прямує до каси. Після здійснення покупки його спілкування із супермаркетом, як правило закінчується.

Якщо розглядати Локсмайстер-центр, то для споживача існує ціла низка конкретних переваг, які надає придбання продукції безпеки у Локсмайстер-центрі.

– По-перше, ви гарантовано отримуєте продукцію відомих світових брендів, що зарекомендувала себе як продукція високої безпеки.

– По-друге, у вас є можливість скористатися послугами кваліфікованих спеціалістів у здійсненні необхідних замірів, консультації з виїздом на об’єкт, встановленні та сервісному обслуговуванні продукції.

– По-третє, після здійснення замірів досвідчені фахівці допоможуть підібрати комплексне рішення безпеки в кожному індивідуальному випадку. Купуючи товар, ви гарантовано отримуєте його гарантійне (1 рік) і післягарантійне обслуговування. За умови покупки товару з встановленням, гарантія на продукцію становитиме два роки.

В кожному магазині мережі ЛоксМайстер розташовані зручні стенди, на яких покупець зможе розглянути, окрім замків, ще й додаткову продукцію, якою додатково комплектується замок.
Тому, що часто, якщо споживач прийшов купити замки або циліндри, то йому потрібна буде захисна фурнітура. Цілко ймовірно, що будуть необхідні послуги з їх встановлення.
Саме тому, в магазинах «ЛоксМайстер» продукція безпеки представляється таким чином, що споживач може побачити різноманітність, уніфікованість та можливості поєднання відповідних товарів.

Треба також зазначити, що магазини мережі «ЛоксМайстер» мають всередині спеціальну, так звану, зону сервісу (сервісний центр). Сюди відвідувачі потрапляють, коли їм потрібна певна послуга, наприклад виготовити ключ, або перекодувати циліндр, зробити йому профілактичну чистку, провести ремонт.
В наших магазинах зона сервісу розташована так, щоби споживач одразу зміг зрозуміти, де вона знаходиться і як до неї дістатись.
З цією метою, всі сервісні центри магазинів мережі «ЛоксМайстер» обладнані фірмовими механічними верстатами для виготовлення ключів від відомих світових виробників продукції безпечного замикання
MUL-T-LOCK (Ізраїль) та ABLOY (Фінляндія), а також універсальними комп’ютеризованими верстатами від відомого виробника машин та пристроїв з дублювання ключів від помешкань та ключів автомобільних – компанії KEYLINE (Італія).

Як вже сказано вище, всі наші місця сервісу, окрім виготовлення ключів, надають послуги з перекодування (зміни механічного або/та електронного коду циліндра). Така послуга часто затребувана в разі втрати/крадіжки ключа, коли ви маєте побоювання, що хтось може скористатись вашим втраченим ключем в недобрих цілях.
Це є можливим у зв’язку з тим, що вся продукція безпечного замикання, яка реалізується в мережі магазинів з монтажем «ЛоксМайстер» є сервісопридатною. А, зважаючи на те, що магазини «ЛоксМайстер», працюючи напряму з генеральним імпортером в Україну продукції безпеки, компанією «СПВ КОМПАНІ ЛТД.», забезпечені повним комплектом запчастин для перекодування та сервісного обслуговування замкової продукції.

Окрім цього, сервісні центри магазинів мережі «ЛоксМайстер» також оснащені оригінальними частинами для збирання Модулярних циліндрів.
Адже важливим параметром у роботі локсмайстер-центру є швидкість реагування на запити. Саме тому такі світові виробники, як  MUL-T-LOCK (Ізраїль), ABLOY (Фінляндія), KESO (Швейцарія) підтримують виробництво циліндрів Модуляр.
Ця система надає змогу оперативно та легко зібрати на місці циліндр необхідної довжини та симетрії під індивідуальні потреби замовника. Реальність сьогодення така, що споживачі вимагають швидкої реакції на їхній запит, тобто швидкого збирання циліндра в один день! Бо отримати з віддаленого складу чи у офіційного імпортера на наступний день вже не актуально. Потрібно зібрати і видати циліндр відразу. Так би мовити, поки клієнт вип’є кави. Або опрацювати замовлення і відправити мобільного майстра за адресою замовника, який потребує циліндр. Він на місці визначить розміри необхідного циліндра, збере і встановить його. Щоб в той же вирішити поставлену задачу, не залишаючи на ніч не вирішеним питання безпеки.
Тоді і замовник зможе на наступний ранок вільно продовжити займатися своїми справами – піти на роботу, поїхати у відпустку і тощо.
Це можливо завдяки тому, що циліндр Модуляр надає змогу оперативно вирішувати питання встановлення, або заміни циліндру на місці. Адже, якщо розглядати традиційний циліндр на суцільному корпусі, то такий циліндр має незмінну довжину і може використовуватись тільки в дверях певної товщини. Циліндр Модуляр можливо зібрати практично під будь-яку товщину та симетрію дверей.

На фото показано збирання механічних циліндрів MUL-T-LOCK та ABLOY в системі Модуляр.
Проте, на сьогоднішній день в системі Модуляр можливо збирати електромеханічні циліндри CLIQ на платформах MUL-T-LOCK INTERACTIVE+ та МТ5+, циліндри ABLOY PROTEC 2 CLIQ, а також новинка на ринку України – циліндри e-CLIQ від компанії IKON (Німеччина).
Окрім цього знайомі нам замки з технологією ENTR від MUL-T-LOCK, які перетворюють звичайні двері на розумні, під управлінням смартфону. Відтепер також у системі Модуляр!
Також потрібно зазначити, що циліндр певного розміру на суцільному корпусі можна використовувати тільки в дверях певної товщини. Циліндр Модуляр цього недоліку не має.

Наостанок треба зазначити, що надання якісних послуг у великій мірі залежить від обладнання і кваліфікації персоналу. Таким персоналом мають бути сервісні спеціалісти, які працюють в сервісних центрах магазинів «ЛоксМайстер», а також кваліфіковані, мобільні майстри-інсталятори, що мають достатній досвід проведення подібних робіт. Саме тому до інсталяторів ми висуваємо подібні вимоги, як і до менеджерів-консультантів локсмайстер-центру.
Маючи в штаті такий персонал, магазини «ЛоксМайстер» можуть задовольняти замовників кількістю і якістю наданих послуг, що супроводжують наші продажі.

Отже, якщо вам необхідно отримати якісні послуги від підготовлених та надійних фахівців, вам варто звернутись до найближчого до вас магазину мережі «ЛоксМайстер».
Ми раді будемо допомогти вам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *