НАВЧАННЯ ЗАЙВИМ НЕ БУВАЄ!!!

Хто не примножує свої знання залишається на місці і врешті решт зупиняється у своєму розвитку!

Ця теза ні в якому разі не про наш магазин ЛоксМайстер на Печерську! Ми постійно відвідуємо різнобічні семінари, навчальні тренінги для того, щоб завжди бути попереду своїх  конкурентів і бути готовими виконати найскладніші завдання наших клієнтів. Бо ж технології не стоять на місці.

В нашому магазині є авторизований сервісний центр, однією з основних задач якого є виготовлення дублікатів ключів. Ми маємо в своєму арсеналі високоточне обладнання для виготовлення ключів будь-якої складності. Та все ж таки ринок замків не стоїть на місці. З’являються нові цікаві ключові платформи, виготовлення дублікатів яких потребує нових спеціальних навичок майстра.

І саме ці навички та додаткові знання отримав наш майтер ключник нещодавно на семінарі по виготовленню дублікатів ключів, який проводила компанія провідний  імпортер продукції безпечного замикання СПВ Компані ЛТД.

Після відвідання цього семінару, можливості нашого сервісного центру значно збільшились. Збільшилась кількість ключів, дублікати яких ми можемо зробити!

Отож, якщо у Вас є цікавий ключ, копію якого потрібно зробити, сміливо можете звертатися до нас!

 

Деталі за телефонами:

☎️ 044 365 1330

☎️ 067 403 9675

Київ, вул.Академіка Філатова, 2/1

____________________

#ЛоксмайстерНаПечерську

#бронь #фурнітурадвері #броненакладка #disec #печерськ #замок #ключі #зробитиключі #скд #локсмайстер #домофон #безпека #сейф #сейфы #киев #дизайн #design #дизайнкиев #скд #мастерсистема #антипаника #доводчик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *