Офісний сейф від «ЛоксМайстер Київ-Центр» – це дійсно сейф, де можна зберігати цінні для компанії речі!

Наявністю «залізних шаф», що стоять в численних офісах, зазвичай нікого не здивуєш. Це ж офіс, і цінні документи, гроші та інші важливі речі потрібно десь зберігати. Ось тому часто в компаніях замовляють та купують те, що є найдешевшим, тобто залізні шафи, які в подальшому все офісні співробітники називають «сейфами». Але варто заглянути на задню стінку цього «монстра», щоб прочитати, що там написано на металевій бирці. А написано там – «шафа металева». Та яка різниця, здавалося б – на сейф-то схоже, адже залізний!

Схоже, та не зовсім. Тобто зовсім не схоже. Не всі ящики з металу відносяться до категорії сейфів, і це потрібно чітко розуміти, інакше наслідки можуть бути жахливими.

Саме така історія сталася з нашим черговим клієнтом. Міркуючи, як переважна більшість пересічних споживачів офісного сегменту, що цінності потрібно десь зберігати, компанія клієнта придбала залізну шафу, в якій зберігалися в тому числі не лише громадські гроші, а й оригінали статутних документів. Та нещодавно ця шафа, яку усі співробітники називали «сейфом», була успішно зломана та пограбована, причому зникли не лише гроші, а й важливі документи компанії, що призвело чи не до повної зупинки операційної діяльності.

Аби унеможливити повторення цієї ситуації, клієнт звернувся до нас в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголоівська, 48 за консультацією. Наші фахівці, маючи значний досвід роботи з продукцією безпеки, відразу запропонували ефективне рішення – придбати та встановити надійний та якісний офісний сейф.

Завдяки кваліфікованій консультації наших фахівців клієнт доволі швидко визначився із ключовими параметрами сейфу та вирішив придбати вогнезламостійкий сейф F.30CLI.70.K знаного вітчизняного виробника – компанії ПАРИТЕТ-К, яка високою якістю та оптимальною ціною чудово зарекомендувала себе на українському та світовому ринку засобів безпеки.

Дана модель сейфу має достатні внутрішні розміри для надійного зберігання великого обсягу документів, грошей та інших цінностей, міцні металеві стінки та достатній рівень захисту від вогню, а його зламостійкість відповідає 1 класу.

Тож замовлена модель сейфу була успішно доставлена і встановлена, а клієнт залишився задоволений оперативністю та якістю монтажу, а також уважним та ввічливим ставленням наших фахівців.

Фахівці магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» вкотре нагадують: офісні сейфи – це продукція безпеки. І до питань їх придбання слід підходити виважено. Грамотний вибір продукції перевіреного виробника з надійною репутацією та якісний монтаж і професійне сервісне обслуговування сприятиме довгому та безпроблемному «життю» сейфу і відсутністю втрат Ваших цінностей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *