НЕ ВСІ ЗАМКИ ЗМОЖУТЬ ЗАХИСТИТИ ВАШУ ВЛАСНІСТЬ !

Час від часу до магазину “ЛоксМайстер на Подолі” звертаються клієнти, які стали жертвою крадіжки або спроби її здійснити. Ось і зараз замовник прийшов до фахівців за порадою та допомогою.

Клієнт вважав що його вхідні двері достатньо надійні та витримають натиск непрошених гостей, а замки будуть не по зубам злодіям. Але… Дешева та проста броненакладка накладного типу не витримала та була зламана. Циліндр теж який час чинив супротив але і його зламали. Все!

Цей невтішний випадок підштовхнув господаря дверей поміркувати – чи варто ризикувати наступного разу з цими замками, чи зможуть вони вчинити опір грабіжникам. Фахівці магазину порекомендували замінити дешеві і як виявилося вкрай не надійні замки на більш якісні та потужні.

В асортименті є моделі захисної фурнітури (ROSTEX, MUL-T-LOCK) та протекторів (DISEC, ABLOY, MUL-T-LOCK) різними за конструктивними особливостями та ступенями захисту. За своїми властивостями вони набагато кращі і потужніші ніж броненакладка, та що була у клієнта. Це примножить захист до доступу до циліндру, тим самим збереже його цілісність та працездатність.

Також є вибір якісних циліндрів з високим рівнем секретності провідних світових виробників (MUL-T-LOCK, ABLOY, KESO, VEGA,ТЕSA), котрі будуть не по зубам навіть професіоналам.

Хочемо зазначити, що лише комплексний захист – якісний циліндр з високим рівнем секретності та складності, надійна та потужна броненакладка, яка протидіє силовим методам відкриття та замком який надійно блокує дверне полотно в дверній коробці – зможе захистити вашу власність від грабіжників!

Вибрані замовником замки, та підібрана фахівцями магазину “ЛоксМайстер на Подолі” їх комплектація, були встановлені нашим досвідченим інсталятором і будуть надійним захистом від будь-якої спроби їх відчинити або зламати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *