«ЛоксМайстер Київ-Центр» швидко та якісно виготовляє дублікати ключів!

Втрата або пошкодження ключа – річ прикра, проте не фатальна. Головне – не втрачати оптимізму та відразу ж звернутися в правильне місце, щоб виготовити дублікат. Місце, де ви зможете бути впевнені у якості та безпеці.

«ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 – провідний локсмайстер-центр на Правому березі м. Києва, який має усе необхідне обладнання, знання та досвід з виготовлення дублікатів ключів. Клієнти з усього Києва і, особливо Центру, звертаються до нас для виготовлення дублікатів будь-яких ключів відомих світових брендів: Mul-T-Lock, ABLOY, CISA, MOTTURA, ISEO, KABA, GEGE, KALE, TESA, AZBE, а також звичайних ключів до будь-яких замків вже не одне десятиліття. Отже, нам дійсно можна довіряти.

«ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 швидко та якісно виготовить:
– ключі до сувальдних (сейфових) замків
– ключі до банківських сейфів
– ключі англійського типу
– ключі до автомобілів
– електронні ключі
– ключі до домофонів
– дублікати карток до готельних замків,
– ключі від поштових скриньок та банківських депозитаріїв та багато іншого!

«ЛоксМайстер Київ-Центр» – офіційний дилер брендів Мul-T-Lock та Abloy і ми офіційно дублюємо ключі цих всесвітньо відомих брендів, з використанням виключно оригінального обладнання та заготовок, а також надаємо усі необхідні гарантії.

Серед наших основних переваг:
– оригінальне професійне обладнання та заготовки ключів,
– багаторічний досвід виготовлення дублікатів ключів будь-якого рівня складності;
– виготовлення дублікатів ключів як фізичним, так і юридичним особам, у т.ч за безготівковим розрахунком.
– Зручне місце розташування у центрі м. Києва

Важливо і те, що «ЛоксМайстер Київ-Центр» – член профільної громадської організації – Українська Локсмайстер Федерація, а наші майстри систематично проходять навчання та мають усі необхідні сертифікати для виконання робіт, що гарантує якість, оперативність та належний рівень конфіденційності у такій делікатній справі, як виготовлення дублікату ключа.

Окрім нового ключа, Ви також зможете отримати безкоштовну консультацію з питань безпеки від наших провідних фахівців, та, за потреби, обрати та замовити необхідну продукцію безпеки, щоб захист був дійсно ефективним та надійним!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *