Нові електромеханічні замки від EFF EFF

Раді повідомити про поновлення продукції від від Німецького виробника який працює на світовому ринку дверної автоматики з 1936 року та пропонує сьогодні понад 5000 найменувань електромеханічних заскочок, замків, накладок і дверної фурнітури, пристроїв для систем контролю доступу та дверей евакуаційних виходів – EFF EFF.

 

Електромеханічний замок багатоточкового замикання з електричним керуванням зовнішньою ручкою та вільним виходом. Автоматичне замикання при зачиненні дверей. Призначений для встановлення на одностулкові двері. Задовольняє вимогам до  зламостійких та протипожежних дверей, а також вимогам до дверей аварійних та евакуаційних виходів відповідно до стандартів EN 179 та EN 1125. Призначений для будівель з доступом для обмеженої групи людей, що мають ключ. Двері без зовнішньої ручки або зовні встановлена фіксована ручка, і двері можна відкрити тільки ключем. Основна функціональність – вільний вихід зсередини при натисканні на ручку або штангу. Область застосування: вхідні двері в допоміжні приміщення, наприклад, котельні, ліфтові, підземні/багатоповерхові автостоянки. Складські та комерційні будівлі. Вхідні двері в орендованих квартирних комплексах і багатоквартирних будинках.

Електромеханічний багаторигельний однонаправлений соленоїдний замок EFF EFF 819-14V92B45E45 з функцією керування ручками електричним імпульсом ззовні і зсередини приміщення призначений для вузькопрофільних металопластикових, алюмінієвих та металевих профільних протипожежних дверей спеціального призначення таких об’єктів, як промислові підприємства, лікарні, комерційні та торгові організації, як основний замок підвищеної надійності, що ідеально підходить для багатоточкового замикання дверей, які потребують більшої міцності.

Звертайтеся до нас за адресою вул. Шевченка,52 для замовлення даної продукції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *