Нідерландська система «Антипаніка» NEMEF® для заводу «АДМ Іллічівськ»

ПРАТ «АДМ Іллічівськ» – потужний олійноекстраційний завод у Одеській області, що входить до складу глобального американського агрохолдінгу Archer Daniels Midland, нещодавно звернувся до фахівців магазину «Південний ЛоксМайстер».
 
 Протипожежна фурнітура та замки NEMEF® (Немеф), система «Антипаніка» для ПРАТ «АДМ Іллічівськ»Результатом нашої плідної співпраці став монтаж на заводі АДМ Іллічівськ протипожежної фурнітури, замків та системи «Антипаніки» від нідерландської компанії NEMEF® (Немеф), а також циліндрів MUL-T-LOCK® (Мультилок) виробництва Ізраїль. На 14 дверей заводу були встановлені універсальні замки NEMEF® моделі 1739, що призначені для протипожежних і вхідних сталевих дверей, та сертифіковані згідно стандартів DIN 18273 та EN 179.
 
Дана модель замка NEMEF® 1739 призначена для циліндрового механізму. Серед замкових циліндрів замовник зупинився на ізраїльських циліндрах MUL-T-LOCK® (Мультилок) у популярному профілі 7х7. Для зручності користування циліндри були зібрані нашими фахівцями під систему Один ключ, що дозволяє відчиняти усі двері одним ключем. Ця система допомагає назавжди позбавитись від потреби носити в’язку ключів.
 
Окрім того, усі двері були також оснащені протипожежною сталевою фурнітурою NEMEF® (Немеф) з отвором під циліндр EuroDIN стандарту. Фурнітура NEMEF® також, як замки для протипожежних дверей, пройшла випробування та сертифікована згідно стандартів DIN 18273 та EN 179.
 
Для безперешкодної евакуації співробітників заводу та гостей у разі стихійного лиха або надзвичайної ситуації, наші майстри оснастили протипожежні двері та двері еваковиходів пристроями системи «Антипаніки» від компанії NEMEF®. Даний пристрій дозволяє відкрити двері зсередини, навіть, якщо вони зачинені на ключ ззовні.
 
Потрібна допомога у оснащенні об’єктів якісною продукцією безпечного замикання – замками, циліндрами, захисною фурнітурою, системами контролю доступу або «Антипаніки»? Звертайтесь до фахівців мережі магазинів «ЛоксМайстер»: проконсультуємо та допоможемо обрати!
 
 Протипожежна фурнітура та замки NEMEF® (Немеф), система «Антипаніка» для ПРАТ «АДМ Іллічівськ»
 
 
Матеріали по темі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *