Нова продукція доступна для замовлення.

Повідомляємо, що в наш магазин надійшли новинки в продаж. Це протизламні замкові механізми Radlock (Радлок) українського виробництва.

В багатьох з нас на вхідних дверях встановлені російські замки під сувальдний ключ (“ключ-бабочка”): Про Сам, Ельбор, Гардіан. І ні для кого не секрет, що їх якість та секретність не відповідають сучасності. І зловмисники, коли бачуть ці замки на дверях, оцінюють їх як легку здобич, що дозволить за лічені хвилини потрапити всередину приміщення.

Так от, Радлок – це замки сучасного виконання, що пройшли випробування та розроблені спеціально на заміну вищепереліченим російським. Їх розміри з точністю співпадають і не приходиться свердлити додаткові отвори в дверях, тим самим послаблюючи їх конструкцію.

Радлок – замки, що мають оригінальну систему протидії зовнішнім маніпуляціям різного роду відмичками. Також, в них застосовуються бронепластини та алмазні гранули проти свердління. Патент для даних замків ще в розробці, але українські споживачі вже можуть користуватись його перевагами та покращити захист своїх дверей до сейфової. Підтвердженням їх високосектретності – є пропонування на сайті виробника грошової винагороди за чисте відкриття.

замок Радлок Мімоза
замок Радлок Мімоза

Звертайтесь до нас за консультацією, покупкою, встановленням та післяпродажним сервісом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *