Замковий циліндр VEGA® – дійсно надійна безпека за мінімум грошей!

В період карантину, коли багато напрямків бізнес-діяльності в Києві виявилися «замороженими», рівень доходів значної кількості споживачів скоротився. Тож питанням співвідношення ціни і якості вони стали приділяти підвищену увагу. Замкова сфера – не виключення.

Тож зараз доволі часто до нас звертаються клієнти із проханням запропонувати продукцію і, зокрема, закові циліндри, що мають високий рівень захисту та є недорогими. І хоча ці вимоги певною мірою є протилежні за своїм змістом, наші фахівці дійсно мають, що запропонувати.

В магазині «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 представлений широкий асортимент замкової продукції провідних світових виробників продукції безпеки: MUL-T-LOCK® (Ізраїль), ABLOY® (Фінляндія) та багатьох інших на будь-який смак та гаманець.

Ось і нещодавно до нас звернувся клієнт із проханням запропонувати якісний та недорогий циліндр на заміну існуючого у двері квартири, адже на час карантину бюджет обмежений, а циліндр, що вийшов з ладу, необхідно було відразу замінити.

Отже, наші фахівці відразу знайшли оптимальне рішення – замковий циліндр VEGA®.

Особливістю останнього, поряд з низькою ціною, є висока якість та наявність запатентованого інтерактивного елемента VEGA Nano Capsule, який попереджає відкриття циліндра методом бампінгу та зазвичай використовується в моделях більш високого цінового діапазону.

Також на користь циліндру VEGA® і той факт, що заготовка ключа захищена патентом, отже зробити дублікат ключа до такого замкового циліндру можна лише в спеціалізованих авторизованих сервісних центрах мережі «ЛоксМайстер», а самих ключів у комплекті – 5, тому їх цілком вистачить як для власника та його уповноважених осіб, так і для робітників будівельної бригади, як у випадку нашого клієнта.

Фахівці магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» виділяють наступні переваги замкових циліндрів VEGA®:

  • Широкий діапазон доступних довжин;
  • Наявність запатентованого інтерактивного елемента VEGA Nano Capsule;
  • Захист від висвердлювання;
  • Підсилений корпус;
  • Патентований ключ: дублікати можуть бути виготовлені лише авторизованими партнерами;
  • Сертифікація за Євростандартом EN 1303;
  • Комплектація – 5 ключів та кодова картка;
  • Можливість поєднання циліндрів в систему «Майстер-ключ»;
  • Оптимальна ціна.

Отже, цілком логічно, що клієнт у підсумку придбав саме цей замковий циліндр, належним чином оцінивши його високі рівень захисту та якість виконання.

А наші фахівці в «ЛоксМайстер Київ-Центр» у разі потреби завжди готові надати повний спектр сервісних послуг, аби забезпечити надійну та безпроблемну роботу замкової продукції впродовж усього строку експлуатації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *