Нове рішення систем контролю доступу

  В наш магазин «ЛоксМайстер на Подолі» часто звертаються представники підприємств с запитом встановити системи контролю доступу в свої приміщення. Стандартні системи контролю доступу, побудовані на електромагнітах, електрозащіпках або електроригелях потребують доопрацювання дверей та прокладання дротів, а це в свою чергу буріння, сверління, бруд, шум, неестетичний вигляд приміщення де проводились роботи. Крім цього такі системи залежать від електропостачання, а перебої з електропостачанням, нажаль, в наш час не дивина.

  Для невеликих підприємств ми можемо запропонувати оптимальне вирішення цієї проблеми. Мова йде про електромеханічний замок ENTR від компанії Mul-T-Lock.

  Для того, щоб його встановити достатньо просто вийняти з дверей старий циліндр, та встановити новий Mul-T-Lock Interactive ENTR з внутрішнім контролером. Це не потребує ніяких складних чи брудних монтажних робіт.

  Абсолютно всі двері з встановленим корпусом замка під циліндр EvroDin можуть бути обладнанні замком ENTR. Він може використовуватись як у вхідних дверях, так і у міжкімнатних.

  Єдине де може знадобитися дрель, так це для того щоб прикрипити настінну кодову панель або настінний сканер відбитків пальців.

 

  В настінну панель або сканер можна прописати до 20 користувачів. Користувачів можна самостійно як швидко прописувати, так і швидко видаляти в разі необхідності. Взаємодія з контролером замка здійснюється за допомогою криптостійкого зашифрованого каналу зв’зку Bluetooth, тобто ніяких дротів немає. Крім того в сканеру відбитків пальців можна задавати часові діапазони для користувачів. Живлення настінних панелей здійснюється за допомогою звичайних батарейок типу АА.

  Сам контролер живиться за допомогою Lithium-ion акумуляторної батареї. Заряду батареї, в залежності від умов використання, вистачає до 3-х місяців. Для того щоб контролер зарядити його не потрібно знімати, просто під’єднайте зарядний пристрій до контролера за допомогою USB-роз’єма і підключіть в розетку. Існує також можливість бездротової підзарядки.

Крім кодової панелі та сканеру відбитків пальців замком також можна керувати пультом дистанційного керування та смартфоном або планшетом.

                        


  Потрібно зауважити, що замок ENTR – це не просто зручність користування, а й висока безпека приміщень, яка забезпечується високосекретним механічним циліндром Mul-T-Lock Interactive+ стандарту High Security. Завдяки цьому циліндру завжди можливе аварійне відкриття замка механічним ключем із патентованою технологією, що захищає ключ від несанкціонованого дублювання. Цей циліндр створений по технології «Подвійний телескопічний пін», що надійно захищає циліндр від відкриття відмичками, бампінгу та підбору ключа і має захист від вандального злому. В разі втрати ключа, циліндр можна перекодувати під нові ключі.

 

  Отож звертайтесь до нас. Ми не тільки грамотно проконсультуємо, а й зробимо повну інсталяцію замка у Ваші двері, навчимо користуватись ним, здійснимо повну гарантійну та післягарантійну сервісну підтримку.

Магазин «ЛоксМайстер на Подолі»

м. Київ, на розі вул. Братська/Борисоглібська, 10/10

тел.: 044/ 494 3999

факс: 044/ 494 3998

 

E-mail: info11@locksmaster.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *