Нове життя для Ваших вхідних дверей – це просто разом з «ЛоксМайстер»!

Професіонали галузі безпечного замикання радять кожні п’ять років звертатись до локсмайстрів щодо перевірки актуальності замкової продукції, що встановлена у Ваших дверях. Розвиток технологій не стоїть на місці, і скоріш за все Ваші «надійні» замки на даний момент морально застаріли та не надають достатнього рівня безпеки Вам та Вашому майну.MUL-T-LOCK® (Мультилок)
 
Послуга з відновлення дверей, яку пропонують магазини мережі «ЛоксМайстер», не просто замінить старі та зношені замки і фурнітуру, але й подарує друге життя вашим старим вхідним дверям після аварійного відкриття або пошкодження дверного полотна. Як це працює? Зараз ми спробуємо поетапно розповісти про порядок процедури оновлення вхідних дверей на прикладі недавньої інсталяції від наших фахівців з магазину «ЛоксМайстер на Подолі».
 
Вхідні двері одного з численних київських офісів потребували допомоги. «Пацієнтом» виявились польські двері Gerda. При надійному та якісному конструктиву дверного полотна, замкова продукція дверей була зношеною та застарілою. Фахівці магазину «ЛоксМайстер на Подолі» запропонували відновити високий рівень безпеки вхідних дверей офісу за рахунок заміни замка, замкового циліндра та захисної фурнітури.
 
П’ять кроків до оновлення дверей:
Крок перший. Робота починаються з демонтажу старого замка, захисної фурнітури та циліндру (серцевини замка). Крок другий. Майстер встановлює спеціальні металеві пластини, які підсилюють конструкцію дверей та перекривають отвори в дверному полотні, що залишились від старого замка.
Крок другий. Майстер встановлює спеціальні металеві пластини, які підсилюють конструкцію дверей та перекривають отвори в дверному полотні, що залишились від старого замка.
Крок третій. Встановлюється новий корпус замка моделі М265 від всесвітньовідомого ізраїльського бренду MUL-T-LOCK® (Мультилок). Даний замок вже давно зарекомендував себе, як один з найміцніших замків з високими експлуатаційними якостями.
Крок четвертий. Виконуються роботи зі шпаклювання та фарбування встановленої раніш пластини. Після цього проводиться монтаж захисної фурнітури PLATINUM від MUL-T-LOCK® та високосекретного замкового циліндра MUL-T-LOCK® Interactive+ (Мультилок Інтерактив+), що комплектується трьома ключами, захищеними патентом від несанкціонованого дублювання. Виготовити додаткові ключі Interactive+ можна лише у Авторизованих центрах за пред’явлення картки користувача, що входить до комплекту циліндра.
Крок п’ятий. Невеличкі косметичні правки. Для зручності співробітників та гостей офісу на вхідні двері також встановили накладний електромеханічний замок та підключили двері до домофону.
 

 

Ці прості п’ять кроків до підвищення рівня безпеки вхідних дверей – доступні кожному. Звертайтесь до магазинів мережі «ЛоксМайстер» у Вашому місті та подаруйте друге життя Вашим вхідним дверям!
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *