Виготовити ключі в майстерні Локсмайстер на Подолі- швидко та зручно

 

«Нам учора встановили  HERCULAR К-Т MT5+(Геркуляр) – верхнім  замком та Sashlock Santos 385/45 (сешлок)  з захисною фурнітурою  ROSTEX (ростекс) та циліндровим механізмом PROTEC 2 (протек)» – ділиться наш клієнт  Олексій Миколайович.

Ми дуже задоволені – вчора подзвонили, у той же день до нас приїхав майстер, зробив заміри і вже сьогодні ми з новими замками. Але 3 ключі яки йдуть у комплекті нам замало.

Поміркувавши, я звернувся у першу ж майстерню яка знаходиться поруч. З одного боку мене дуже потішило, що майстер, якого я вже знаю понад 10 років, бо неодноразово точив у нього ключі і до офісних, дверей і до заміського будинку

 

 

сказав мені – «вибач але такі ключи я зробити не можу, нема заготовок та і в обладнання я не впевнений…. звертайся до тих хто тобі продав та поставив ці замки» А з іншого боку, ключі потрібно зробити.

І дійсно, думаю, треба  порадитись в локсмайстер, тим більш що мене запитували чи достатньо буде мені  3-х ключів.

Дзвоню, кажуть приїздіть до нас на Поділ, але обов»язково візьміть з собою карточки до замків.

У майстерні  магазину Локсмайстер на Подолі  поїхала моя дружина, та витратила не більше 10 хвилин. Ми отримав оригінальні ключі виготовлені на  фірмовому обладнання якість яких, не відрізняється від тих якими були  укомплектовані замки.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *