Нові ресторани McDonald’s обладнано найкращою продукцією безпеки від мережі «Локсмайстер»!

Мережа McDonald’s – лідер ринку ресторанів швидкого харчування України. І дбаючи про надійний захист своїх ресторанів, у питаннях безпеки вже не один рік покладається на знання та досвід лідера ринку засобів безпеки – мережу магазинів «ЛоксМайстер».  

Такий підхід цілком виправданий, адже в магазинах «ЛоксМайстер» представлено широкий асортимент продукції безпеки понад 20 провідних світових виробників: MUL-T-LOCK®, ABLOY®, ROSTEX®, RYOBI® та ін. Причому завдяки широкій географії присутності магазинів «ЛоксМайстер» в Україні ми ефективно співпрацюємо з усією мережею ресторанів McDonald’s
 
Ось і нещодавно фахівці мережі «ЛоксМайстер» взяли активну участь у облаштуванні засобами безпеки відразу двох ресторанів McDonald’s, один з яких знаходиться у м. Києві, а інший – у м. Львові.
 
 
Зокрема, у новопобудованому київському ресторані McDonald’s, розташованому по вул. Г. Кірпи 5 А поруч з Південним терміналом залізничного вокзалу, силами фахівців магазину «ЛоксМайстер на Подолі» була встановлена майстер-система на базі циліндрових механізмів MUL-T-LOCK® Classic, периметр та ряд господарських приміщень додатково замикається замками Dori, а евакуаційні виходи забезпечені системою антипаніки Nemef. 
 
Для  реконструйованого львівського McDonald’s  фахівці «Галицького ЛоксМайстра» розробили та реалізували майстер-систему на базі 19 замкових циліндрів MUL-T-LOCK® Classic.
 
Прихильність McDonald’s до майстер-систем пояснюється тим, що система Майстер-ключ – це просте, швидке та недороге рішення для побудови систем контролю доступу (СКД) як для давно існуючих об’єктів так і тих, що будуються. Для користувача система Майстер-ключ – це, в першу чергу, зручність та безпека, адже вона встановлюється без прокладання дротів, з мінімальним доопрацюванням існуючих точок контролю.  Часто достатньо звичайної заміни циліндра. Системи Майстер-ключ інсталюються в будь-яких дверях, воротах, шафах чи ящиках. Майже не існує точки доступу, куди не можна встановити механічний замок. 
 
Система Майстер-ключ має наступні преваги:
 Висока надійність та гнучкість у побудові розмежування доступу;
 Застосування Майстер-системи робить непотрібним використання громіздких в’язок ключів у приміщенні з великою кількістю дверей і користувачів з розмежуванням прав доступу різних рівнів складності;
 Традиційний спосіб експлуатації (потрібен звичайний механічний ключ);
 Зрозумілий і простий механізм роботи;
 Зручність і простота установки системи на об’єкті та її обслуговування;
 Відсутність обмежень щодо кількості ступенів в ієрархії Майстер-системи та її складності;
 Відсутність потреби у додатковому обладнанні (для зчитування, кодування / декодування, програмування тощо). 
 
Циліндри для замку MUL-T-LOCK® Classic – це базова модель циліндрів MUL-T-LOCK®, на основі якої  базується виробництво ряду інших моделей циліндрів компанії. MUL-T-LOCK® Classic виготовлені з використанням технології «Подвійний телескопічний пін», що передбачає 5 телескопічних пінів, а також мають спеціальні титанові стрижні для захисту від свердління та потужну пластину із загартованої сталі для попередження від перелому навпіл, що додає корпусу надзвичайної міцності. 
 
Отже, ефективна співпраця двох лідерів у своїх галузях – мережі ресторанів McDonald’s  та мережі «ЛоксМайстер» завжди дає гарні результати, і останні виконані проекти – найкраще тому свідчення. А ми, в свою чергу, сподіваємось, що успішна співпраця триватиме і надалі та бажаємо мережі McDonald’s подальшого розвитку та процвітання.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *