Кам`яний шпон SLATE STONE

Кам’яний шпон SlateStone® (Слейтстоун)

Новий матеріал для декору : кам`яний шпон SLATE STONE. Кам’яний шпон SlateStone® (Слейтстоун) – це натуральний продукт, отриманий шляхом розщеплення сланцевих гірських порід – природного спресованого каменю на окремі плити, товщиною 1-2 мм. 
Розщеплення порід здійснюють за унікальною патентованою технологією. Залежно від призначення основою для сланцевого каменя може слугувати скловолокно та текстиль. Кожна облицювальна плита унікальна у своєму роді, оскільки зберігає в собі малюнок масиву сланцю, з якого виготовлена плита.


Магазин ЛоксМайстер на Печерську, пропонує своїм клієнтам відчути 100% натуральність матеріалу, який представлено у демонстраційному залі магазину. Камінь має три різних основи:  Класична; ЕКО; Вітражний.
Основними превагами матеріалу є його екологічність, гнучкість, мала вага та можливість використання як зовні і в середині приміщеня.

Кам’яний шпон SlateStone® (Слейтстоун)Кам’яний шпон SlateStone® (Слейтстоун)Чудовим прикладом для використання матеріалу, можуть бути меблеві фасади. Саме у цьому напрямку ЛоксМайстер Печерськ разом з партнером компанією “ВЛАСТ”, розробив декілька взірців, які найкращим чином передають, наскільки якісно та гармонічно, можлива інсталяція данного матеріалу на мдф та дсп фасадах.  
Чекаємо Вас у нашому магазині для демонстрації матеріалу та можливих варіантів для застосування Кам’яний шпон SlateStone®. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *