Фахівці «ЛоксМайстер Київ–Центр» вирішують найскладніші завдання разом з MUL-T-LOCK Modular!

Фахівці магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» завжди раді допомогти як приватним, так і корпоративним клієнтам. Ми працюємо для всіх і можемо вирішити будь-які, навіть найскладніші завдання. Причому розмір замовлення жодним чином не впливає на якість нашої роботи
Тому до нас знов і знов звертаються старі клієнти, а також нові, які приходять за рекомендацією вже існуючих партнерів.

Зокрема, нещодавно до нас звернувся старий клієнт-виробник металевих дверей з проханням допомогти з придбанням замкового циліндра. Справа у тому, що замовник нашого партнера захотів, аби на дверях обов’язково був встановлений високосекретний замковий циліндр MUL-T-LOCK MT5+. Однак в наявності у нашого партнера такого циліндра не виявилося, оскільки товщина дверей, в які потрібно було встановити цей циліндр, становила 110 мм.. Отже, був потрібен замковий циліндр нестандартного розміру довжиною 130 мм. Проте завдяки чудовій продукції MUL-T-LOCK та нашим знанням, завдань, які ми не можемо успішно вирішити, практично не існує! Тому ми відразу запропонували модульний замковий циліндр MUL-T-LOCK MT5+ Modular необхідної довжини та симетрії під індивідуальні потреби клієнта. 

Комплект Modular збільшує можливості та дозволяє задовольнити унікальні запити клієнтів. Циліндри MUL-T-LOCK® Modular складаються з базових корпусів розміром 31/33/35 мм та відповідних подовжувачів, які з’єднуються за допомогою захисної ХР пластини. Це дає можливість складати двосторонні личинки замка розміром від 62 (31х31) мм до 160 (80х80) мм та односторонні личинки замка від 40.5 до 87.5 мм з кроком 1 або 3 мм.

Отже, якщо у вас нестандартні двері і Ви бажаєте забезпечити їх надійний захист – звертайтесь в  «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівській , 48 і ми обов’язково Вам допоможемо!    
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *