Замок для обладнання MUL-T-LOCK® Cam 19 – надійний охоронець ділових секретів

Високої безпеки потребують не лише вхідні двері. Дуже часто двері та дверцята найрізноманітнішого обладнання, що використовується у різних сферах людської діяльності, також вимагають належного захисту. 

Замки для обладнання є незмінно важливим елементом системи безпеки. Адже з їх допомогою замикають платіжні термінали, ігрові автомати та автомати з різноманітною продукцією, меблі, шафи у виробничих та офісних приміщеннях, депозитарії тощо.
 
До замків для обладнання висуваються аналогічні вимоги, що і до звичайних замків. Насамперед, вони повинні забезпечувати схоронність майна, що охороняється, отже, бути надійними. Крім того, замки для обладнання повинні мати естетичний вигляд, аби не порушувати вигляд шухляд чи дверцят, у які вони встановлені.
 
 
«ЛоксМайстер» пропонує широкий спектр замків для обладнання провідних світових виробників:  MUL-T-LOCK®, ABLOY®, які відповідають найвищим вимогам до безпеки. Це дозволяє використовувати такі замки, зокрема, з метою захисту депозитаріїв банків, ювелірних виробів у крамницях та на виставках для охорони найцінніших експонатів.
 
Усі представлені замки для обладнання мають у комплекті 2-3 ключі та обов’язково – карту користувача, що унеможливлює виготовлення несанкціонованих дублікатів. 
 
Всі замки для обладнання, представлені в мережі магазинів «ЛоксМайстер», мають найвищу якість, зручні в експлуатації та служать довго на радість своїм власникам, що підтверджує зростаюча популярність даної асортиментної групи серед клієнтів. 
 
Ось і черговий клієнт мережі «ЛоксМайстер», а саме, магазину «ЛоксМайстер Буковина» (м. Чернівці), оцінивши усі переваги представленої продукції, звернувся із проханням заміни замка на секретному об’єкті. З огляду на невеликий розмір отвору під замок та вид кріплення, після огляду декількох запропонованих варіантів, клієнт зупинив свій вибір на замку для обладнання MUL-T-LOCK® Cam 19 на ключовій платформі Іnteractive®+.
 
MUL-T-LOCK® Cam 19 – індустріальний врізний замок з накидним ригелем. Призначений для установки в металеві та дерев’яні шафи (поштові скриньки, шафки для одягу, аптечки, електрощитки тощо).
    
MUL-T-LOCK® Cam 19 має наступні особливості:
Країна виробник: Ізраїль;
Кут оберту ригеля – 90° або 180°; 
Обертання – за або проти руху годинникової стрілки; 
► Ключ виймається тільки у замкненому стані; 
► Циліндр: MUL-T-LOCK® ClassicInteractive®+
► Захист від висвердлювання, маніпулювання та бампінга; 
► Матеріал: латунь, накидний ригель – сталь; 
► Обробка: нікель сатин. 
  
Отже, усі вимоги клієнта щодо замку, а саме: високий рівень секретності, надійність та якість були враховані, а сам він подякував фахівцям «ЛоксМайстер Буковина» за професійний та швидкий підбір, оскільки замок був потрібен йому терміново.
 
 
Нагадуємо, що у разі потреби, фахівці мережі «ЛоксМайстер», окрім безпосереднього продажу продукції безпеки, завжди готові надати повний спектр послуг з монтажу та сервісного обслуговування, ефективно вирішуючи будь які задачі!
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо  на Вас!
   
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *