Нові захисні протектори DiSec Quadry – італійський стиль високої безпеки!

Замовляйте нові захисні протектори DiSec Quadry в нашому магазині «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівській , 48, вже сьогодні! 
Захисні протектори (інакше кажучи, броненакладки) забезпечують надійний захист циліндра від зламу. Причому такий захист замка та його секретної частини є необхідним елементом безпеки, оскільки в переважній більшості випадків саме ці механізми першими намагаються зламати зловмисники у вхідних дверях. Отже, до захисних протекторів висуваються підвищені вимоги щодо якості та зламостійкості.


Цим критеріям повністю відповідає продукція відомого італійського виробника продукції безпеки – компанії DiSec, яка на початку 2017 року представила нову дизайнерську розробку – серію DiSec Quadry, яка вже доступна для замовлення!

Накладки  DiSec Quadry мають стильний прямокутний дизайн та сферичну форму, а також зовнішні і внутрішні щитки з отворами PZ, під ключ OMEGA та під циліндри з тумблером.

Накладки серії Quadry  придатні для протекторів BDS і BD200 Monolito  та мають габаритні розміри 64х84 мм, що дозволяє не тільки надійно закрити технологічні отвори на дверях, а й накрити їх під час реновації дверей, коли відбулася заміна замка або фурнітури.


На Ваш вибір пропонується 6 видів обробок продуктів серії DiSec Quadry: сталь нержавіюча матова, хром полірований, хром матовий, алюміній бронзовий, бронза матова, латунь PVD, а першими на нашому складі з’являться протектори BDS 216 і щитки для замків OMEGA з обробкою нержавіюча сталь матова. 

З протекторами серії Quadry разом з відмінним захистом від зламу циліндрового механізму стандарту DIN в основних або додаткових замках Ви отримаєте насправді неповторний та вишуканий італійський стиль  як самих дверей, так і фасаду в цілому!

Тож якщо Вам треба надійна та високоякісна фурнітура, звертайтесь в ЛоксМайстер Київ-Центр-Центр» і наші фахівці підберуь найкраще дизайнерське рішення безпеки саме для Вас!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *