Система антипаники TESA (Іспанія); NEMEF(Голандія); JPM(Франція)

Більшість рішень повязаних з безпекою, націлені на забезпечення надійного захисту людини у нетипових ситуаціях. Якщо це офіс, торговий центр, підприємство, особливо важливо знати, що у разі надзвичайної ситуації, завжди буде можливість скористуватись безпечними евакуаціними виходами з системою Антипаніки. Мережа магазинів ЛоксМайстер вже багато років займається продажем та інсталяцією таких рішень.
Основним завданням пристрою Антипаніки – не використовуючи ключ, забезпечити негайне й легке відкривання дверей під впливом рук або тіла.

В магазині ЛоксМайстер Печерськ, наші спеціалісти завжди зможуть надати консультації та зробити специфікаю замовлення саме під ваше технічне завдання. 

ЛоксМайстер Печерськ має надійних постачальників систем Антипаніки : TESA (Іспанія); NEMEF(Голандія); JPM(Франція)
Всі виробники пропонують рішення в сфері обладнання евакуаційних та аварійних виходів, які дозволяють безпечно та зручно залишити приміщення при виникненні паніки у разі надзвичайних ситуацій та аварій. Асортимент продукції сертифікований незалежними лабораторіями та відповідає вимогам всіх європейських стандартів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *