Новий етап співпраці з чернівецьким готельним комплексом «Голд Георг Палац»

Якісний сервіс – запорука тривалої безпроблемної експлуатації будь-якого виробу, в тому числі і продукції безпеки. Фахівці мережі «ЛоксМайстер», пропонуючи найкращі рішення в галузі безпечного замикання провідних світових виробників, значну увагу в своїй роботі приділяють і належному сервісному обслуговуванню представленої в магазинах мережі продукції. Адже саме наші локсмайстри, пройшовши відповідне навчання, в тому числі і за кордоном, на заводах виробників, якнайкраще розуміються на особливостях продукції, що постачається. 

Черговим прикладом такої успішної взаємодії є магазин «ЛоксМайстер Буковина» (м. Чернівці), до якого звернулось керівництво готельного комплексу «Голд Георг Палац» з бажанням поновити співпрацю.
 
 
«Голд Георг Палац» необхідно було виконати якісний, кваліфікований сервіс раніше придбаних готельних замків, встановлених фахівцями магазину «ЛоксМайстер Буковина».
Фахівці магазину миттєво відреагували на прохання клієнта та відвідали готельний комплекс. Під час  відвідин з’ясувалося, що два готельних замка INHOVA by TESA® моделі SPY SmartAir вимагали негайного сервісного обслуговування.  
 
Тому швидко зорганізувавшись, спеціалісти магазину «ЛоксМайстер Буковина» надали вичерпний сервіс безпосередньо на об’єкті.
 
SPY SmartAir – надійний електронний картковий замок для обладнання сучасних готелів будь-якої категорії зірковості виробництва іспанської компанії INHOVA – світового лідера у розробці, виробництві і сервісному супроводі систем електронних карткових замків і електронних гостьових сейфів.
  
INHOVA SPY SmartAir забезпечує наступні переваги:
 Можливість побудови системи розмежування доступу будь-якої складності з програмуванням відмикання дверей за розкладом по часу, дням тижня, святковим дням;
 Функції антипаніки та електронної приватності (заборона доступу, коли гість у кімнаті);
 Можливість встановлення з будь-якими механічними замками;
 Вбудована пам’ять подій: 1000 записів;
 Різні варіанти обробки: нержавіюча сталь, полірована латунь з PVD покриттям, матова латунь з PVD покриттям, старіюча латунь, деревне вугілля, матово чорний, матовий хром, хром сатин;
 Різний дизайн ручок;
 Автономне живлення (3 елементи типу LR03 AAA), ресурс – до 30 000 відмикань;
 Придатний для дверей з межею вогнетривкості 90 хв.
  
Оперативність та якість роботи спеціалістів «ЛоксМайстер Буковина» настільки вразила  керівництво готельного комплексу «Голд Георг Палац», що висловивши величезну подяку локсмайстрам за виконану роботу, воно запропонувало співпрацю на постійній основі. «ЛоксМайстер Буковина», звісно, не відмовив.  
 
 
Адже, пропонуючи, поряд з продажем, повний спектр супутніх послуг: консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п., фахівці мережі «ЛоксМайстер» завжди раді допомогти вирішити будь-які питання в галузі безпечного замикання.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *