Релігійна організація отримала нову майстер-систему!

Співпраця з релігійними організаціями – важливий напрямок роботи мережі магазинів «ЛоксМайстер». Адже саме громадські організації, і зокрема, релігійні, потребують ефективного розмежування відвідувачів і співробітників. І саме це найкраще реалізувати за допомогою майстер-систем

«ЛоксМайстер Прикарпаття»  – провідний локсмайстер-центр м. Івано-Франківськ, активно продовжує співпрацю з релігійною організацією Церква Ісуса Христа Святих останніх днів, яка звернулися в магазин з пропозицією побудови нової системи по розмежуванню доступу до приміщень церкви. Попередня майстер-система показала себе з хорошої сторони і керівнику вдалося навести лад та уникнути хаосу, який інколи мав місце в приміщеннях, коли усі могли потрапити в будь-яке місце. 
 
 
Тому після повторного ознайомлення з особливостями приміщення церкви, фахівці магазину  «ЛоксМайстер Прикарпаття» запропонували майстер-систему на базі циліндрів MUL-T-LOCK® Classic.
 
Майстер система (або система Майстер-ключ) – це просте, швидке та недороге рішення для побудови систем контролю доступу (СКД) як для давно існуючих об’єктів так і тих, що будуються. Для споживача система Майстер ключ, це, в першу чергу, зручність та безпека. 
 
Основна перевага систем Майстер-ключ полягає в побудові СКД без прокладання дротів та з мінімальним доопрацюванням існуючих точок контролю.  
 
Майстер системи поділяються на різні типи в залежності від складності та мають різні назви серед професіоналів – Один ключ, Майстер ключ «Дерево», Майстер ключ «Матриця».
    
Система «Один ключ» – це найпростіше рішення. В системі Один ключ всі ключі системи відкривають абсолютно всі замки в системі. Такі рішення зазвичай використовують у приватних господарствах або невеликих об’єктах із мінімальною кількістю користувачів. 
 
Система «Дерево» (також часто зустрічається назва "Генеральний ключ") – поширене рішення для невеликих об’єктів або об’єктів де доступи не перетинаються або користувач має право доступу тільки до одного приміщення одночасно. Для доступу в інше приміщення потрібно здати один ключ та отримати інший. При цьому існує потреба мати окремий ключ від усіх дверей на об’єкті (Генеральний ключ). Це може бути ключ як для керівника (контролера), так і ключ для оперативного розблокування дверей в разі надзвичайних випадків. Часто такий ключ або його дублікат зберігається запломбованим в спеціальній шафі. 
 
Системи із складним доступом «Матриця» – зазвичай це системи для об’єктів із складними рівнями доступу. В таку систему зручно об’єднувати доступи по відділам, службам, чи за територіальним поділом.  І саме така майстер-система була розроблена нашими фахівцями для  Церква Ісуса Христа Святих останніх днів.
  
Застосування патентованих профілів бланків ключів на базі циліндрів MUL-T-LOCK® Classic унеможливить виготовлення ключа без санкції власника системи та захистить від ситуації, коли співробітник може виготовити собі копію ключа і скористатися ним в майбутньому для заподіяння шкоди чи просто для власних потреб.
 
 
Таким чином, релігійна організація отримала надійну та якісну майстер-систему на базі циліндрів MUL-T-LOCK® Classic, завдяки чому досягається ефективне розмежування відвідувачів і співробітників, а також забезпечується високий рівень безпеки приміщень, а фахівці мережі «ЛоксМайстер» в разі потреби завжди готові виконати належний сервіс, а також виготовити додаткові ключі та надати відповідні консультації для забезпечення безпроблемної експлуатації встановленої майстер-системи.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *