Реставрація, ремонт дверей- справа делікатна.

Виправити старе завжди набагато складніше ніж зробити нове. Реставрація дверей, заміна замків, встановлення нових замків – ця послуга має чи не найбільший попит з того що пропонує Локсмайстер на Подолі.
Дуже часто наші клієнти не хочуть або не мають змоги встановити нові двері які будуть відповідати усіх нормам безпеки та задовольняти естетичний смак.

У таких випадках ми виїжджаємо на об’єкт, оцінюємо стан дверей та пропонуємо рішення. Як правило це заміна корпусу замка- один із самих популярних корпусів це Сеш лок виробництва Santos (Сантос) – неперевершена якість та широка лінійка розмірів, ось чому цей замок здобув багато прихильників серед майстрів які займаються ремонтом дверей.
Модельний ряд фурнітури ростекс дозволяє перекрити всі монтажні отвори які залишаються після демонтажу старих ручок. Така фурнітура зробить неможливим спроби вандального зламу замка та циліндру. Та головне, обрати якісній циліндр який буде ефективно протидіяти будь якім спробам зламу, відкриття відмичками, бампінгу та іншим способам. На фото яки були зроблені наобєкті у клієнта. Дуже розповсюджений з часів СРСР “запорожський замок” ще до сьогодні використовують, що є дуже необачно, бо навіть недосвідчений крадій таку конструкцію відкриє за декілька хвилин. Але не в нашому випадку, бо власник оселі потурбувався, встановив два замки які створять суттєві перепону на шляху до його майна.
                                                       
Отже, підсилити рівень безпеки можливо та необхідно. Та робити це вчасно, турбуйтесь про себе, а Локсмайстер на Подолі допоможе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *