Новий кодовий сейф S.30.E – зручна безпека

Поняття «сейф» у більшості людей в першу чергу асоціюється з банками. З огляду на те, що сейфи зазвичай мають міцний вогнетривкий корпус, сфера їх застосування значно ширша і охоплює не лише банки, а й лікарні та аптеки, де сейфи використовуються для зберігання ліків з наркотичними речовинами, офісний сегмент, де сейфи використовуються для зберігання документів та важливої інформації, а також готелів, де сейфи встановлені в номерах для того, щоб гості мали можливість зберігати власні цінності.  

І, звісно, сейфи користуються попитом у приватних клієнтів, адже сейф вдома давно вже перестав бути предметом розкошів та індикатором благополуччя людини, перетворившись на зручний інструмент, що забезпечує безпеку особистих речей, матеріальних цінностей та цінних паперів. 
 
 
В мережі «ЛоксМайстер» представлений широкий асортимент високоякісних сейфів найрізноманітнішого призначення вітчизняного та іноземного виробництва, що пройшли сертифікацію відповідно до європейських стандартів.
 
Цього року асортимент сейфів поповнився новою моделлю – меблевим сейфом торговельної марки GRIFFON серії S  виробництва компанії "Паритет-К" (Україна) –  сейф S.30.E. Важливою особливістю цього сейфу є наявність електронного кодового замка. Саме це і стало вирішальним фактором на користь вибору даного сейфу клієнтом з м. Івано-Франківськ, який придбав його в нашому магазині «ЛоксМайстер Прикарпаття»
 
 
Меблевий сейф S.30.E – новітня розробка компанії "Паритет-К" (Україна), який завдяки невеликим розмірам та вазі може бути вбудований у меблі, а також встановлений в офісах та готельних номерах. Сейф оснащений шестизначним електронним кодовим замком GRIFFON, що забезпечує високий рівень захисту та зручності використання. 
 
Сейф S.30.E має наступні переваги:
 Товщина металу корпусу 2 мм, а товщина лицьовій панелі 3 мм;
 Одностороння система замикання ригелів та два обертових ригеля діаметром 25мм, що діють в горизонтальному напрямку (захист від зламу сейфу ріжучим інструментом);
 Еелектронний кодовий замок GRIFFON з можливістю перекодування (зміни коду), захистом від підбору коду і можливістю аварійного підключення живлення на лицьовій панелі сейфу;
 Місце кріплення замку захищено загартованого твердосплавною пластиною (захист замку від висвердлювання);
 Внутрішні приховані петлі (кут відкривання дверей 100°).
  
Отже, клієнт «ЛоксМайстер Прикарпаття» отримав якісний та зручний у користуванні сейф, який завдяки надійній та продуманій конструкції дозволить надійно зберігати особисті цінності, а фахівці магазину радять звертатися за допомогою щодо вибору продукції безпеки лише до професіоналів.
 
Кваліфіковані фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» в разі необхідності завжди готові надати повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п., забезпечуючи надійну роботу обладнання на довгі роки.
  
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *