MUL-T-LOCK® CLIQ тепер доступний і на платформі МТ5+!

Електромеханічний циліндр з ультимативним рівнем безпеки MUL-T-LOCK® CLIQтм на платформі МТ5+ доступний для замовлення і встановлення в ЛоксМастер на Печерську!


Технологія CLIQ® – новітня розробка глобального лідера в галузі замикання та контролю доступу – групи ASSA ABLOY. З системою CLIQ® Ви отримуєте гнучкість та нові функціональні можливості, які додаються до Вашої наявної системи замикання.

Система MUL-T-LOCK CLIQ® поєднує надвисоку механічну стійкість до несанкціонованого відмикання та ефективну і гнучку в керуванні електронну систему доступу.

Переваги технології CLIQ®:
– Технологія CLIQ® є бездротовою, її фізичне встановлення не відрізняється від монтажу звичайної механічної системи Майстер-ключ;
– Дозволяє гнучко та оперативно керувати правами доступу користувачів до дверей, змінюючи їх відповідно до поточних потреб;
– Дозволяє додавати або видаляти користувачів, тимчасово блокувати або надавати їм доступ;
– Надає доступ за розкладом по часу та дням тижня;
– Дозволяє отримувати дані про всі події доступу як з ключів користувачів, так й з замків і циліндрів;
– Технологію CLIQ® можна адмініструвати локально з використанням відповідного програмного забезпечення та пристрою програмування, або дистанційно – через додаток – CLIQ® Remote – зручне web-базоване рішення.
 
І головне: продукцію з технологією CLIQ на платформі MUL-T-LOCK MT5®+ вже можна придбати в магазині ЛоксМайстер на Печерську!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *