БЦ «РІАЛЬТО» – новий партнер магазину «ЛоксМайстер на Подолі»!

Мережа магазинів «ЛоксМайстер», представляючи на українському ринку продукцію безпечного замикання найвідоміших світових виробників: MUL-T-LOCK®, ABLOY®, ROSTEX®, RYOBI®,  вже не один рік активно співпрацює з офісним сегментом ринку комерційної нерухомості, а саме бізнес-центрами.
 
Висококласні бізнес-центри мають бути обладнані найсучаснішими засобами безпеки: замками, циліндрами, дотягувачами дверей, системами контролю доступу, антипаніки тощо. І фахівці мережі «ЛоксМайстер» роблять усе можливе, щоб це непросте завдання було успішно вирішене.
 
Бізнес-центр «РІАЛЬТО», з яким започаткував співпрацю магазин «ЛоксМайстер на Подолі» (м. Київ), завдяки використанню сучасних технологій інженерного забезпечення та енергоефективності, а також дизайнерським рішенням загальних зон користування, відповідає одній із найвищих категорій – В+. Комфорт та безпеку приміщень забезпечує найкраще обладнання, тому не дивно, що представники БЦ звернулись до визнаних професіоналів забезпечення ефективного захисту, до числа яких, без сумніву, належить «ЛоксМайстер на Подолі».
 
 
Після ознайомлення з особливостями об’єкту, фахівці магазину запропонували обладнати офісні приміщення центру продукцією визнаного лідера з виробництва засобів безпечного замикання – фінської компанії ABLOY.
 
З широкого асортименту продукції ABLOY® клієнт обрав електромеханічні замки моделі ABLOY® EL 460, надійні та високосекретні замкові циліндри ABLOY® Protec2, а також ручки для міжкімнатних дверей ABLOY® Inoxi  3-19 SS/013 (одна ручка подовжена) з нержавіючої сталі, які мають стриманий аскетичний дизайн, що якнайкраще підкреслює діловий стиль приміщень. 
 
Компанія ABLOY Oy (аблой ой) – один із найбільших світових розробників і виробників дверних механічних та електромеханічних замків, циліндрів, дотягувачів, фурнітури та компонентів для систем контролю доступу. Секретність, надійність та безвідмовна робота продукції виробництва ABLOY Oy підтверджена понад 100-річною історією успіху компанії на світовому ринку.
 
 
Торгова марка ABLOY® стала синонімом надійності та високої якості у більш ніж 70 країнах-імпортерах продукції ABLOY® на усіх континентах. 
Компанія ABLOY Oy завжди гарантує якість споживачеві. Вся продукція проходить низку випробувань у критичних лабораторних умовах, сертифікується за світовими стандартами. У 1997 році ABLOY Oу стала однією з перших промислових компаній Фінляндії, яка отримала міжнародний сертифікат екологічної безпеки виробництва SFS-EN ISO 14001. 
    
Чому ми рекомендуємо продукцію ABLOY®:
► Безвідмовна робота у критичних умовах;
► Унікальний дизайн; 
► Більш, ніж сторічна бездоганна репутація компанії; 
► Членство в ASSA ABLOY Group (аса аблой груп) – запорука відповідності найвищим світовим вимогам до продукції безпеки.   
 

Отже, БЦ «РІАЛЬТО» отримав якісну, надійну та високобезпечну продукцію замикання ABLOY®, а фахівці магазину «ЛоксМайстер на Подолі», в свою чергу, готові запропонувати найкращі рішення залежно від потреб найвибагливішого клієнта, а також надати повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *