Новий конструктив вхідних дверей з найрізноманітнішим дизайном у ЛоксМайстер®

У оновлених демзалах вхідних дверей мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® представлено нову модель вхідних дверей безпеки. Спільний  проект успішно розробили та реалізували виробник вхідних дверей компанія НОВЫЙ МИР та компанія SPV Company Ltd – імпортер продукції безпеки лідируючих світових брендів.
 
Вітчизняний виробник НОВЫЙ МИР розробив конструкцію дверей спеціально для комплектації двоциліндровим 3-направленим замком з двома незалежними системами замикання 415G від ізраїльського концерну  MUL-T-LOCK (мультилок). Замок має патентований шестеренчастий механізм керування ригелями і забезпечує замикання дверей у 15 точках. 415G укомплектовано секретними вандалостійкими циліндрами MUL-T-LOCK (мультилок) та ABLOY (аблой) з протекторами, що є вкрай важливим для запобігання найпоширенішому несанкціонованого виду проникнення до житла – шляхом впливу на замковий циліндр. Нова модель дверей комплектується фінською фурнітурою ABLOY (аблой), яка пристосована до роботи в найжорсткіших умовах природного середовища.
 
Проте особливість пропонованого виробу – не лише у високій якості комплектуючих, а відтак – високій безпеці. Компанія SPV Company Ltd поставила також і декор для дверей, серед якого кожен клієнт зможе обрати підходящий до смаку і інтер’єру варіант. Якщо серед представленого клієнт не зможе обрати потрібного оздоблення – не проблема. Локсмайстри запропонують інший дизайн з-поміж безлічі каталожних моделей. Якщо є ідея щодо власного вигляду накладок – то і такі побажання будуть втілені у життя.
 
Нова модель дверей від компанії НОВЫЙ МИР поєднала у собі міцність, надійність та широкі можливості щодо декорування, що дає змогу нашим клієнтам обирати високу безпеку за власним смаком.
 
Лондон Буковина Брама зовнішня Брама внутрішня
 
Бамбук
 
 

 

Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *