Вивчаємо зарубіжний досвід – поглиблюємо знання продукції виробників

Наприкінці травня менеджер одеського магазину ЛоксМайстер® Ірина Чернієнко відвідала Ізраїль. Поїздку співробітниця отримала у якості приза за  найефективнішу організацію роботи та глибоке знання технологічних особливостей продукції безпеки з асортименту магазину. Під час візиту переможниця відвідала підприємства KNOCK N LOCK (нок лок), ROSSLARE (рослер) та кібуц HAOGEN (хаоген).
 
«На KNOCK N LOCK (нок ен лок) презентували нову продукцію, змістовно поспілкувалися на ROSSLARE (рослер), у кібуц HAOGEN (хаоген) ознайомилась з  повним циклом виробництва ПВХ-покриття. На підприємстві  90% співробітників розмовляють російською – було легко у спілкуванні. – ділиться враженнями співробітниця. – Така поїздка стала корисним для розвитку і поглиблення професійних знань  – адже тепер я зможу розповідати про етапи виробництва, контроль якості продукції нашим клієнтам».
 
У мережі магазинів з монтажем постійно дбають про професійне зростання своїх співробітників. «Краще раз побачити, ніж сто разів почути», – каже пані Ірина. Нагадаємо, що з метою підвищення професійного рівня  співробітники ЛоксМайстер®  тричі на рік проходять курс навчань за програмою  «Професійний локсмайстер», організатором якого є Українська Локсмайстер Федерація, своєрідний гарант  фаховості та професійної етики галузі безпеки.
 
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *