Циліндр VACHETTE® врятував хазяїв від крадіжки

Невдачею закінчилася спроба зламу замкового циліндра VACHETTE® (вашет). Виріб, що стояв на дверях однієї зі столичних квартир, не був захищений фурнітурою. Та і замок був один – тож злодії сподівалися швидко проникнути до оселі одним з найпоширеніших методів – через вплив на замковий циліндр.
 
Проте VACHETTE® (вашет) не змогли відкрити ані за допомогою відмички, ані за допомогою виламування.  Замковий циліндр, класифікований за міжнародними стандартами безпеки як “Very High Security”, гідно витримав атаку та зберіг своє звання непереможного.
 
Слід зазначити, що наявна деформація виробу не вплинула на функціональні властивості – циліндр VACHETTE® (вашет) продовжував справно працювати.
 
Циліндри VACHETTE® (вашет) відповідають найвищим світовим вимогам щодо секретності, зламостійкості,  захисту від маніпуляцій та інших видів несанкціонованого відкриття.
 
Вдячний господар придбав у ЛоксМайстер® новий високосекретний циліндр. Наші фахівці здійснили монтаж виробу  на вхідних дверях. Дбайте про безпеку і ви – не виключено, що одного разу ви звернетесь до ЛоксМайстер® зі словами подяки, замість  звернення до міліції – з  повідомленням про крадіжку.
 
 
  
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *