Новинка! Розумний замок Desi.

В магазині “ЛоксМайстер Буковина” по вул. Шевченка 52 можна протестувати найсучасніші розумні замки. Нещодавно лінійка поповнилась ще одним смарт-замком турецького виробництва Desi Utopic R.

Звичайні вхідні двері легко модернізуються до смарт дверей за допомогою розумного замка (далі контролер) Desi. Потрібно лише обрізати голову ключа вашої старої серцевини замка до потрібного розміру. І все, двері можна відчиняти зі смартфону, за допомогою пульта, за кодом, за відбитком пальця або ж класичним способом – ключем.

Контролер має світлову індикацію по якій можна легко зрозуміти його дії. Заряд батареї відслідковується по спеціальній іконці в додатку. Якщо вас довго не було вдома і батарея повністю розрядилась, відімкнути завжди можна ключем. Заряджається від розетки 220В по аналогії зі смартфоном.

На контролері є дві кнопки у вигляді стрілок вправо та вліво, тобто зачинення – відчинення. Таким чином зсередини можна швидко зачиняти/відчиняти двері. В додатку можна замикати на один оберт якщо ви знаходитесь вдома, та на всі 2-3 залежно від замка оберти якщо ви покинули приміщення.

Контролер Десі має унікальну функцію створення тимчасового паролю доступу. Який можна надіслати віддалено, та дозволити одноразово розблокувати двері. Пароль має дію лише у заданий власником час.

Звертайтесь до нас за консультацією та тест-дравом 0673734003.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *